Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Камені для віскі: що це таке, і як їх використовувати?

Алкогольні напої супроводжують нашу цивілізацію практично із самих ранніх її епох, проте, розвиток алкогольної культури не зупиняється, ми раз у раз винаходимо щось нове. Кожен напій має потребу в окремих аксесуарах, які допомагають повною мірою насолодитися його смаком. Це правило працює і для віскі.

Цінителі цього напою стверджують, що його не можна охолоджувати в холодильнику, а також розбавляти. Виходить, напій потрібно пити в чистому вигляді і без додавання льоду? Але в теплому вигляді віскі теж не дуже хороший напій. Ідеальне рішення було знайдено Ендрю Хеллменом, який не так давно винайшов особливі охолоджуючі камені.

Для чого вони потрібні?

Новий девайс для розпивання віскі був створений в 2007-му році, завдяки йому, цінителі віскі тепер можуть насолоджуватися улюбленим напоїв при оптимальній температурі його подачі (тобто близько 17 градусів), при цьому, не псуючи його смак розведенням.

Камені мають кілька переваг:

  1. Оптимальний формат охолодження, який не шкодить напою.
  2. Можливість багаторазового використання.
  3. Відсутність води.

Винахід швидко знайшов своїх прихильників і зараз активно використовується не тільки для віскі, але також для будь-яких інших напоїв.

Особливості каменів

Оригінальні камені для віскі, які можна придбати на в інтернет-магазині whiskeystones.com.ua, виготовляються з особливого мінерального матеріалу — стеатита. Його ще називають мильним каменем. Цей матеріал має відмінну стійкість до дії кислого і лужного середовища, а також він не просочується запахами і смаками напоїв, з якими він стикається.

Тобто це абсолютно безпечний для нашого здоров’я, екологічний матеріал. Він має дуже гладку структуру, довго утримує холод, не дряпає скло келиха.

Як правильно користуватися?

Перед використанням нові камені, придбані на сайті https://whiskeystones.com.ua/, потрібно ретельно помити, висушити, а потім на кілька годин покласти в морозильну камеру. Для оптимального охолодження стандартної порції віскі зазвичай необхідно від двох до чотирьох кубиків.

Зручніше буде використовувати склянки з потовщеним дном.

Головне пам’ятати про те, що камені не зможуть за одну секунду остудити ваш напій. Їх головна перевага саме в тому, що вони зможуть довго утримувати температуру  на потрібному рівні. Так що не поспішайте пити.

Після використання, гарненько помийте і посушить камені, складіть їх у невеликий мішечок з натуральної тканини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.