Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Яка буває вологість та навіщо осушувати повітря

Усередині кожного приміщення утворюється свій мікроклімат. Саме від нього залежить, чи комфортно вам знаходитися в приміщенні або хочеться якось поліпшити своє становище. Клімат всередині приміщення складається з декількох параметрів, взаємозв’язаних між собою. Ось вони: якість повітря; наявність в кімнаті пилу та інших забруднень; температура; вологість.

Саме останній параметр найсильнішим чином впливає на саме приміщення й те, як себе почувають люди, які в ньому знаходяться. Для того, щоб зрозуміти, який ефект він робить, потрібно розрізняти якою вологість буває.

Картинки по запросу влажность воздуха в квартире

Як визначають рівень вологості?

Те, скільки вологи знаходиться в повітрі кімнати, залежить від того, скільки водяної пари піднялося вгору. А кількість пари в кімнаті, в свою чергу, безпосередньо пов’язано з тим, скільки градусів тепла в квартирі або будинку. Є гранична точка насичення повітря вологою. Як тільки ця межа досягнута, рідина починає конденсуватися та опадати вниз у вигляді роси на рослинах та крапель на склі. Для того, щоб визначити оптимальний рівень вологості для приміщення, фахівці використовують два її показники: абсолютний та відносний. Для їх регулювання потрібен осушувач повітря в квартирі.

Похожее изображение

Навіщо потрібно використовувати осушувач?

Коли в повітрі багато рідини, це призводить до негативних наслідків:

  1. появі цвілі та грибка на стінах та вікнах;
  2. осідання вологи на скляних поверхнях;
  3. псування дерев’яних меблів;
  4. поява іржі на металевих предметах в інтер’єрі, їх поступове руйнування;
  5. поява хвороботворних бактерій і алергенів.

Для боротьби з негативними наслідками підвищеної кількості вологи, запобігання їх виникнення існують осушувачі. Головне – правильно підібрати апарат.

Картинки по запросу осушитель в квартире

Поради щодо вибору осушувача повітря

При виборі моделі осушувача досить складно визначитися. Для того, щоб придбати підходящий апарат, потрібно знати, яка продуктивність буде потрібна, щоб прибрати надлишок рідини з повітря. Крім цього, доведеться звернути увагу і на інші технічні характеристики осушувача, а також:

  1. приблизну температуру та кількість вологи в кімнаті;
  2. площа осушуваної кімнати;
  3. мікроклімат;
  4. вологість матеріалів всередині приміщення та його стін;
  5. проміжок часу, протягом якого планується проводити сушку.

P.S. Якщо вам дійсно потрібен правильний осушувач, причому якомога швидше, а вам важко його вибрати, зверніться до фахівця.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.