Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як вибрати інтернет-провайдера?

Вибрати інтернет-провайдера часом буває складно. Деталі й нюанси договору, нескінченний вибір пакетів, дрібний шрифт — і все одно ви ризикуєте зробити неправильний вибір. Якщо хочете уникнути цього, читайте уважно. Ми розповімо все про вибір провайдера від початку до кінця.

Знайдіть інтернет-провайдерів свого району

Насамперед потрібно дізнатися, що пропонують в вашому регіоні. Є дві причини, через які потрібно зробити це в першу чергу:

  1. Не кожен постачальник має широке покриття. Зони покриття можуть відрізнятися, тому ви зможете вибирати тільки тих постачальників, які пропонують послуги у вашому районі.
  2. Ціни, швидкість, спеціальні пропозиції та багато іншого залежать від місця розташування. Те, що пишуть в Інтернеті, необов’язково відповідає дійсності.

Щоб знайти найкращі пропозиції, зателефонуйте провайдеру і отримаєте інформацію безпосередньо.

Порівняйте тарифні плани, ціни, швидкість

Щоб визначити, який провайдер підходить вам найбільше, подивіться на запропоновані:

  • тарифні плани і ціни;
  • швидкість;
  • вартість установки і обладнання;
  • рейтинги і відгуки клієнтів;
  • обмеження і збори.

Порівняння відгуків

Важливо порівнювати провайдерів один з одним, щоб з’ясувати, який з них заслуговує ваших грошей. Інформацію можна знайти на форумах. Важливо, щоб це був досвід реального використання.

Яка швидкість Інтернету вам потрібна?

Як тільки ви дізнаєтеся, які провайдери пропонують послуги у вашому регіоні і які пакети доступні, з’ясуйте, що саме вам потрібно від вашого провайдера. Зрештою, компанія може забезпечити якісне обслуговування і бути доступною по всій країні. Але якщо швидкості підключення не вистачає, це дасть про себе знати. Є кілька питань, які ви повинні задати собі при оцінці ваших потреб:

  1. як часто ви дивитеся HD відео, граєте в онлайн-ігри,
  2. в яких обсягах ви качаєте файли і обмінюєтеся даними;
  3. скільки людей одночасно використовують интернет днепр і скільки пристроїв підключено до Інтернету.

Перевірте свою актуальну швидкість Інтернету

Тепер, коли ви знаєте, яка швидкість вам потрібна, перевірте поточне з’єднання. Так ви зможете побачити, наскільки воно відповідає актуальним потребам.

Виберіть свого інтернет-провайдера

Тепер прийшов час для останньої частини. Як тільки ви дізнаєтеся, яка швидкість вам потрібна, і які провайдери пропонують послуги у вашому регіоні, ви зможете прийняти правильне рішення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.