Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Роль вивіски в світі зовнішньої реклами

Без зовнішньої реклами в сфері бізнесу ніяк не обійтися. Рекламних агентств багато навіть в самому Києві. А ось як вибрати досвідчених і відповідальних фахівців, щоб потім не шкодувати і отримати якісно виготовлені вивіски, фотозоні, лайтбокси.

Вивіски

Їх виготовляють для магазинів, супермаркетів, салонів краси, підприємств і організацій, які заявляють про себе та своє місцезнаходження. Саме вивіски є найбільш частим видом рекламної продукції в сфері бізнесу. Тому що виступають «обличчям» компанії, «візитною карткою», заманює споживача.

Підсвічування є одним з важливих елементів. Щоб створити стильне рекламне рішення, додатково виділити конструкцію з особливим ефектом, застосовують контражурним з світлодіодних модулів. Світлодіоди — це недороге виконання, довгострокове, яке не потребує великих фінансових витрат при ремонті. Елегантний загальний вигляд не зможе залишитися непоміченим.

Якісно виготовлені роботи по зовнішній рекламі представлені на сайті
printfactory.com.ua/izgotovlenie-vyvesok/. Встановлюючи вивіски різних видів, співробітники рекламно-виробничої компанії ретельно продумують всі деталі і дрібниці, застосовують при виробництві матеріали, які не підведуть, надійно кріплять конструкції на поверхні, надають гарантію на свою продукцію.

Світлодіодне підсвічування у вечірній і нічний час вигідно підкреслює всі переваги зовнішньої вивіски, залучаючи відвідувачів.

Вимоги до вивісок

Виступаючи об’єктом загальної уваги, вивіски повинні відповідати певним параметрам і вирішувати важливі завдання. Тому до їх виготовлення Замовники висувають високі вимоги.

Що потрібно врахувати

 1. Які завдання вирішує.
 2. Яку організацію рекламує.
 3. Де буде розміщена.
 4. Кут просторового огляду.
 5. Вид для перехожих і проїжджаючих людей на особистому або громадському транспорті.
 6. Шрифт, колір, величина букв.
 7. Підсвічування.
 8. Стійкість до атмосферних впливів.
 9. Якість матеріалу виготовлення.
 10. Мінімум обслуговування.
 11. Термін гарантії.

Головне завдання — це виділитися серед конкурентів за допомогою незвичайної і інформативною вивіски. Це можуть бути панелі-кронштейни, конструкції фасадного двостороннього типу, привабливі лайтбокси, акрилові банери з підсвічуванням, об’ємні букви на підкладці, псевдооб’емние літери, фігурні, плоскі. І реклама цілодобово Вам забезпечена.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий