Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як купити м’яку іграшку і догодити дитині

Малюкові не потрібні ігри-змагання та складні головоломки. Йому необхідний один і захисник. Такий персонаж, який зможе на час замінити дорослого. Цю роль і бере на себе в ранні періоди життя м’яка іграшка.

Важко передбачити, хто більше сподобається малюкові — тигр, клишоногий ведмедик або пухнастий зайчик. Але можна дати кілька порад щодо вибору м’якої іграшки:

  1. Не варто купувати дуже велику або дуже маленьку фігурку. За розміром вона повинна бути менше дитини. За вагою — така, щоб малюк міг її підняти.
  2. Намагайтеся вибирати фігурки, схожі на справжніх тварин. Діти цінують реалістичність.
  3. Іграшка повинна створювати приємне враження, малюк не повинен боятися її.
  4. Фігурка повинна бути гарною за якістю — без падаючих ворсинок, погано пришиті очей, неприємного запаху.
  5. Віддавайте перевагу світлим пастельним відтінкам. Занадто яскраві або монохромні кольори можуть негативно впливати на психіку малюка.

Звичайно, всі ці поради гарні для дитини до 3-4-х років. У більш пізньому віці роль м’яких іграшок стає менше, але не зникає зовсім. Тепер дитина просить персонаж з відомого мультфільму або мобільної гри. Дівчинка буде рада конячкам Филли і забіякам з «44 кота». Хлопчик — черепашкам Ніндзя, фігуркам з Бравл Старс.

У дитини шкільного віку м’яка іграшка перестає виконувати роль захисника. Тепер це просто колекційна фігурка. Вимоги до її якості знижуються. Зате у дитини з’являється бажання, щоб іграшковий персонаж був схожий на оригінальний образ з мультфільму або комп’ютерної гри.

М’які іграшки і користь для дитини

Ми прагнемо купувати малюкам затишні пледи і ковдри, одяг з ніжних тканин (плюш, бавовна, мікрофібра). У речах з подібних матеріалів тепло і комфортно. М’яка іграшка також повинна бути комфортною при дотику, а її пошиття — виключати гострі, неприємні на дотик деталі. Адже її головне завдання — дарувати малюкові тактильне задоволення. Замінювати на короткий час ласкаві мамині руки. Іграшка повинна добре зберігати свою форму. Щоб малюк відчував, що тримає в руках «справжнього» котика чи собачку.

Якщо м’яка іграшка обрана правильно, вона:

  1. компенсує дефіцит спілкування;
  2. подарує відчуття безпеки;
  3. заспокоїть малюка в складні для нього періоди;
  4. стане символом щасливого дитинства.

При цьому тихим, неактивним дітям більше підходять «спокійні» персонажі: коти, різні види ведмедів, слонів, тюленів. Активним дітлахам краще купувати тигрів, собак, стрибучих кенкуру і жвавих мавпочок.
Малого не запитаєш, кого б він хотів придбати. Тому психологи рекомендують купити кілька плюшевих фігурок різних видів, кольорів і розмірів. Щоб дитина могла вибрати найбільш близького йому персонажа. З іншими він буде грати нерегулярно — час від часу.

А ось з дітьми старшого віку — краще радитися. Реальність так швидко змінюється, що батьки не завжди добре обізнані про інтереси своєї дитини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий