Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Онлайн кредит: основні переваги

Популярність онлайн кредитування в Україні зростає з кожним роком. Щорічний приріст галузі становить 30%, і тенденція збережеться. Сервіси, які видають гроші до зарплати, з’явилися на початку 2000-х років, а зараз таких організацій зареєстровано близько 1000. Відповідно, попит на послуги великий. Такі організації видають невеликі позики, зазвичай до 10 000 гривень на короткий термін, до 30 днів. Невеликий термін кредитування знижує фінансове навантаження на клієнта.

Причини популярності галузі

Чому українці прагнуть оформити кредиты онлайн вже зараз? Головна причина — нестабільність економіки в країні і хитке фінансове становище жителів. Через це у багатьох українців немає фінансової подушки, і в разі виникнення труднощів, їм доводиться звертатися за кредитом.

Друга причина популярності — це доступність онлайн позик. Отримати гроші можна в будь-який день тижня — на відміну від банків та інших фінансових організацій, МФО працюють без вихідних і свят. А для того, щоб отримати кредит, достатньо витратити 15 хвилин на вибір сервісу за даним посиланням https://www.liga.net/creditonline/ та заповнення заявки. Ще 15 хвилин доведеться почекати відповіді. Але вся процедура проходить онлайн, що робить мікрокредитування більш доступним. Для отримання грошей потрібно надати тільки паспорт і код — ніякої бюрократії. Спрощена система видачі робить онлайн позики привабливими для населення.

Високий показник схвалень — третя причина популярності онлайн позик. По галузі він досягає 95%, отримати гроші тут може будь-який повнолітній громадянин України. Для багатьох такі організації — остання інстанція. В першу чергу це стосується незахищених верств населення: студентів, пенсіонерів, безробітних та жінок в декреті, яким складно отримати гроші в банку або іншої організації. Також, люди з негативною кредитною історією можуть розраховувати на отримання коштів тільки тут. У МФО часто схвалюють кредити громадянам з поганою фінансовою репутацією.

Більше того, сервіси онлайн кредитування навіть дозволяють поліпшити свою кредитну історію. Тут можна оформляти позики на невеликі суми і терміни, своєчасно повертати, тим самим наповнюючи історію позитивними оцінками.

Кредит онлайн — це дійсно хороший спосіб вирішити проблеми з грошима. Але, щоб враження від співпраці залишилися хорошими, потрібно уважно вивчати кредитний договір і повертати борги в строк.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий