Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Переваги використання Бітрікс для створення сайту

Сайт — це універсальний маркетинговий інструмент, який потребує щоденної роботи з ним, а також періодичного поновлення функціоналу. Саме тому вибір надійної платформи для створення сайту з багатим функціоналом і можливостями його подальшого розвитку та оновлення стає ключовим завданням.

Бітрікс — платформа великої надійності і потужності, що дає власникам сайту цілий ряд потрібних інструментів.

Цей постійно удосконалюваний продукт за короткий час розвинувся зі звичайної CMS в програмне забезпечення найвищого класу з використанням новітніх технологій. Створення сайту на Бітрікс- це забезпечення безпеки і швидкої роботи ресурсу. Якісна розробка сайту на Бітрікс у Харкові доступна за посиланням.

Переваги створення сайту на Бітрікс

Позитивні особливості Бітрікс, які обов’язково варто врахувати при виборі платформи:

  1. За даними шанованого рейтингового порталу CMSmagazine Бітрікс сьогодні лідирує в рейтингу, його вибирають такі великі компанії як, наприклад, ВТБ і МТС.
  2. Адмініструвати сайт за допомогою цієї платформи зручно і нескладно, особливо з урахуванням того, що у неї відмінний захист від злому.
  3. Якщо буде потрібно інтеграція сайту з 1С: Підприємство, з цим не буде ніяких проблем.
  4. Функціонал сайту можна розширювати в міру необхідності.

Потрібно враховувати і доступність такого рішення: вартість ліцензії невелика, так що скористатися ним зможе компанія будь-якого масштабу. Бітрікс — безальтернативний вибір.

Коли ж необхідно створення сайту на Бітрікс?

У тому випадку, коли потрібні можливості постійного розвитку сайту без його кардинального оновлення. Платформа надає доступ повного спектру інноваційних рішень, наприклад, стає можливою купівля на багатьох інтернет-майданчиках. Якщо планується колективне управління сайтом, а сам він має об’ємну розгалужену структуру, Бітрікс знову стає оптимальним вибором. Розділи у сайту можуть мати різні типи елементів, різні галереї і розсилки.

Не менш важливий і адаптивний дизайн. Екран будь-яких розмірів буде виглядати якісно і акуратно. Не важливо, з яких пристроїв заходять на сайт потенційні покупці: кожна картинка буде естетичної, приємною для ока, і стимулюючої скористатися пропонованою послугою.

Можна використовувати й інші можливості, наприклад систему знижок і купонних програм, підібрати для кожної категорії товарів окремі фільтри, підключити служби доставки.

Веб-технології Бітрікс — інтелектуальне рішення для приносить дохід бізнесу. Створення сайту на цій платформі дасть можливість отримати справжнього помічник, органічно вписується в бізнес-модель.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий