Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Історії для розумних, сильних, сміливих: вибираємо книги для чоловіків

Стівен Кінг «Чужинець»

Жителя маленького містечка звинувачують у жорстокому вбивстві — на тілі жертви знайдені його відбитки. Але чоловік в момент вбивства перебував у іншому місті. Таке можливо тільки, якщо хтось скопіював відбитки його рук або ж прийняв його вигляд. Так з’ясовується, що в місті з’явився чужинець…

У січні на каналі HBO стартував серіал «Чужинець» за мотивами роману Стівена Кінга. Але щоб оцінити всесвіт Кінга, ми добре знаємо — його потрібно читати тут!

Дмитро Захаров «Середня Едда»

Нову книгу письменника, журналіста і політтехнолога Дмитра Захарова важко віднести до якогось одного жанру — це і соціально-політичний трилер, і арт-антиутопія, і сага про битву скандинавських божеств.

Жорстокі графіті «російського Бенксі» — загадкового художника Хіропрактика — починають збуватися найстрашнішим чином для їх героїв — чиновників. Поки одні з жахом сахаються від малюнків, як від чорної мітки, інші вже готові розмістити у художника «замовлення» на конкурентів. А по сліду Хіропрактика йдуть співробітники «Конюшні» — провладного піар-агентства для особливих доручень. Серед них і головний герой Дмитро Борисов — експерт з сучасного мистецтва, коли-то сам тісно пов’язаний з художнім підпіллям. Він знає, що дванадцята графіті Хіропрактика принесе «Загибель богів». Але чи здогадуються про це самі «боги»?

Саша Філіпенко «Повернення до Острога»

Після поїздки на море серед вихованців дитячого будинку починаються масові самогубства. Хто винен в страшних, а головне, раптові смерті? Слідство заходить в глухий кут, йде хибним шляхом. Чи впорається головний герой з системою? Чи зможе врятувати невинного? І кого «закриють» у цій справі?

Нова книга Сашка Філіпенко заснована на документах і реальних розмовах з вихованцями дитячих будинків. Страшна, але важлива історія про те, яка природа добра, як можна нашкодити благими намірами і що робити, якщо виходу немає. На тлі розмов про справу «Мережі» читається особливо моторошно.

Алекс Дубас «Прометей»

Нову книгу журналіст, письменник, радіоведучий Алекс Дубас написав за мотивами однойменної документальної п’єси Євгенія Казачкова.

У виставі він грає самого себе: ліпить на сцені пельмені, розмірковує про життя, багато рефлексує і згадує тих, хто справив на нього великий вплив: маму, великих письменників і артистів. І на сцені, і на сторінках книги Алекс гранично відвертий і говорить тільки про те, що його хвилює сьогодні найбільше.

«Прометей» — історія про джерела натхнення, небезпеки, побут і сумніви, які раз у раз відвідують кожного з нас.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий