Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

5 переваг квартири з готовим ремонтом

Первинний ринок житла сповнений різними пропозиціями, одна з них — покупка квартир з уже виконаним ремонтом від забудовника, такий варіант знаходиться на піку популярності останнім часом. Його активне поширення почалося після спаду економіки в 2008 році і посилено продовжує набирати обертів. Запитів покупців на квартири з ремонтом стає все більше, отже, і пропозиції з кожним роком будуть тільки зростати. На даний момент частка такої нерухомості становить понад 10%. Для розуміння причин зростання популярності квартир з ремонтом ми виділили 5 основних переваг покупки даного виду житла.

Вигідна ціна

Перший і, мабуть, головний плюс покупки квартири з ремонтом від забудовника — це хороша ціна. Вартість такої квартири приблизно на 20-30% нижча від аналогічної квартири з індивідуальним ремонтом такого ж рівня. Така різниця обумовлюється оптовою закупівлею оздоблювальних матеріалів і більш низькою вартістю робіт, що і є причиною відмінності. До того ж, забудовники зараз дотримуються гнучкої політики, надаючи велику кількість знижок і акцій. Якщо вас цікавлять квартири з ремонтом від забудовника, то радимо перейти на сайт https://teremki-bud.com.ua, не гаючи часу.

Можливість відразу в’їхати в квартиру

Важливою перевагою нерухомості з обробкою є можливість заселитися відразу після здачі будинку в експлуатацію та отримання ключів, що вельми актуально для покупців, які вже продали попереднє житло, а також для тих, хто знімає квартиру і шукає швидкий, але якісний спосіб зміни орендованого житла на власне .

Можливість включити вартість ремонту в іпотеку

Ремонт вимагає істотних фінансових вкладень і є не найдешевшим задоволенням. Трапляються такі ситуації, що достатньої кількості грошей на обробку немає. Виходячи з цього банки включають вартість в іпотечний кредит, при цьому витрати на погашення щомісячного платежу збільшаться не дуже суттєво.

Економія нервів

Кожній людині потрібна певна кількість часу і зусиль для здійснення ремонту. Хтось чітко знає, чого хоче від своєї майбутньої квартири, і витрачає на ремонт мінімальну кількість часу і зусиль, а комусь потрібен на це довгий і часом нестерпний проміжок часу. Варто так само відзначити, що для когось ремонт — це задоволення, для інших же — мука. Квартири з ремонтом якраз актуальні для всіх покупців, такий вид житла дозволяє відразу заселитися і в міру необхідності і можливості обробляти будь-яку зону квартири на свій розсуд.

Тиша

Останньою, але не менш важливою перевагою заселення в квартиру з ремонтом можна назвати тишу в перший час відразу після заселення. Не секрет, що для багатьох людей перші півроку після заселення обертаються головним болем через мешканців, які тільки починають робити обробку приміщення. Звичайно, заздалегідь виконаний ремонт не позбавить Вас повністю від шуму, що виходить від сусідів, але значно скоротить використання високочастотних і галасливих приладів.

Таким чином, видно явні причини зростання попиту на нерухомість з виконаним ремонтом від забудовника. Купівля квартири такого виду буде доцільною для людей, що цінують власний час і комфорт.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий