Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги оренди конференц-залу в готелі

Найважливішим питанням при проведенні конференцій, семінарів та інших заходів з великою кількістю запрошених осіб, є вибір місця. При цьому варто пам’ятати, що має значення не тільки приміщення, а й наявність обладнання, комунікацій, можливість організації перерв з кава-брейками, обідів і багато іншого. Саме тому багато організаторів вибирають конференц-зали, які розташовуються в готелях.

У чому переваги такого варіанту?

Готель — надійний і комфортний варіант для організації різних заходів. У ньому є всі необхідні зручності, які можуть знадобитися прибулим гостям — проживання, харчування, комунікації і т. д.

Крім цього, варто відзначити що такий конференц-зал має все необхідне обладнання, яке дозволить робити конференції, зокрема:

 1. підсилювачі;
 2. проектори;
 3. мікрофони;
 4. звукова апаратура.

Також, в таких залах є достатня кількість меблів (столів, стільців), що дає можливість розмістити велику кількість гостей. Окремо варто відзначити, що організатори можуть використовувати різні схеми розташування меблів і розсадження гостей, що важливо в залежності від типу заходу.

До основних переваг проведення конференцій в готелях відноситься:

 1. Можливість організації перерв з кава-брейками, обідами. Для гостей можна скласти меню в залежності від їх переваг. Для цього потрібно уточнити основні моменти заздалегідь (переваги в їжі).
 2. При організації заходу, який триватиме кілька днів, важливо продумати розміщення гостей для ночівлі. У такому випадку для них буде максимально зручно, якщо конференція і нічліг будуть в одній будівлі або комплексі.
 3. Наявність кваліфікованого обслуговуючого персоналу, а також всіх необхідних зручностей.
 4. Конференц-зал в готелі по ссылке розроблений з урахуванням сучасних тенденцій в інтер’єрі. Світла і комфортна обстановка дозволить прибулим гостям повністю зануритися в презентацію або семінар.

При виборі залу в готелі, варто звернути увагу на наступні моменти:

 1. габарити приміщення;
 2. можливі варіанти розстановки меблів;
 3. кількість осіб, яку можна розмістити;
 4. що включає в себе вартість оренди (зазвичай в ціну включені екран, проектор, фліпчарт і маркери, вода для гостей).

Крім цього, слід заздалегідь обговорити час оренди. Найчастіше, зал надається на 8 годин, а також по одній годині для підготовки до і після заходу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий