Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Юридичні послуги для бізнесу: що потрібно знати підприємцям

Власний бізнес – це не лише розвиток та незалежність, це ще й велика відповідальність за його безпеку на ринку, а також у відносинах з конкурентами і партнерами. Цю безпеку може забезпечити кваліфікований юрист, який займатиметься важливими правовими питаннями на вашому підприємстві. 

Часто бюджет компанії не передбачає витрати на прийом штатного юриста на роботу. Проте, в цьому немає жодної потреби. На ринку послуг для бізнесу існує багато компаній та окремих фахівців, які пропонують юридичні послуги для бізнесу.

Найбільшою помилкою є пошук юриста лише тоді, коли в компанії трапилася проблема. Тоді немає часу ретельно обрати фахівця, з якими буде комфортно співпрацювати і якому можна буде довірити найважливіші подробиці роботи. 

Рекомендуємо подбати про пошук юриста на аутсорсі просто зараз.

Що передбачають юридичні послуги для бізнесу:

 1. Здійснюють моніторинг назв, що вже існують на ринку та допомагають підібрати назву вашому підприємству, щоб у майбутньому не виникло судових процесів. 
 2. Захищають персональні дані та авторське право вашої організації;
 3. Відповідають за всі можливі договори вашої компанії, у тому числі й за угоди купівлі-продажу;
 4. Вносять зміни до установчих документів компанії;
 5. Допомагають отримати ліцензію та інші дозволи, які вимагаються на державному рівні;
 6. Юрист буде присутнім на усіх важливих переговорах та під час підписання контрактів;
 7. Вирішуватиме різні цивільно-правові питання та конфлікти;
 8. Братиме участь у створенні договорів про партнерство;
 9. Виконуватиме поточні функції, які можна узгодити особисто та прописати у договорі.

Дуже зручно співпрацювати з людиною, яка в курсі всіх справ компанії і може вирішити будь-яку проблему вдвічі легше і швидше.

Переваги співпраці з юристом на аутсорсі

 1. Не будете витрачати свій дорогоцінний час на аналіз проблем та пошук способів їх вирішення. Для цього є компетентна людина, яка на 100% зробить це краще і якісніше.
 2. Юрист може брати на себе багато питань: від початкових етапів ведення бізнесу і до подальших проблем, що виникатимуть у процесі;
 3. Хороший юрист – це дешевше, ніж: штрафи, судові процеси, інші проблеми, яких часом не вдається уникнути. 
 4. Відчуття безпеки – безцінне, адже ніхто не застрахований від конфліктів з партнерами, працівниками та іншими стихійними лихами, які можуть трапитися з кожною людиною. Саме тут підтримка правника буде, як ніколи доречною.

Обирайте лише перевірених фахівців і ваш бізнес буде у надійних руках!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


2 thoughts on “Юридичні послуги для бізнесу: що потрібно знати підприємцям

 1. ЮФ Абсолют

  Найактуальніші юридичні послуги в умовах карантину - це допомога в збереженні бізнесу. Необхідно переглянути свої договори та скористатися форс-мажорними обмовками для уникнення відповідальності за невиконання договірних зобов'язань https://absolute.kiev.ua/uk/news/584-shcho-take-fors-mazhor-v-dohovori.html

Залишити відповідь