Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кілька неочевидних помилок при вивченні польської мови

Так, зараз такий час, що людям важко довго концентіроваться на одному завданню. А іноземну мову не можна вивчити добре, що не присвятивши цьому час.

У багатьох з вас є діти, які чогось повинні вчитися, щоб потім повноцінно взаємодіяти і функціонувати в соціумі. Тому наведу наочний приклад. Уявіть, ви повернулися з роботи раніше, почали готувати вечерю, а ваша дитина тільки що повернувся зі школи і каже: мама, я більше не збираюся ходити на карате або більше не збираюся ходити на англійську мову. Як батько, ви обов’язково запитайте: що сталося?

Часто відповідь дитини може бути наступним: я не збираюся, тому що я намагався виконати шпагат три рази, і це не спрацювало. Що ви відповісте своїй дитині? Ну, дочка, немає сенсу, ми знайдемо тобі інше заняття? Скоріше ні, якщо ви бажаєте дитині добра. Ймовірно, ви підійдете до своєї дитини з розумінням і поясніть, що він не може чекати успіху після трьох спроб, вірно?

Чому ви не підходите до себе і свого вивчення мови з таким же поблажливістю?

Багато людей не знають цього, але зростання вміння не лінійне, а геометричне. Що це означає? Ви не можете очікувати, щоб рости від зустрічі до зустрічі (кожен раз). Навіть через багато занять ви можете не побачити змін, і тільки на десятому занятті ви побачите тільки ефект, тому що щось вас здивує.

Ваше ставлення та очікування впливають на ваш успіх у вивченні польської мови. Щоб дізнатись більше та записатись на курс вивчення польської мови — звертайтесь до польської школи Розмовляй.

Якщо ви встановите планку дуже високо, вам буде складніше досягти мети. Буде багато стресу, тому що ви весь час будете думати не про процес, а про результат. Стрес не впливає на навчання добре. Ви отримуєте кращі результати, коли ви розслаблені. Це виглядає так: є час, наприклад рік, я спокійно вивчаю мову. А там видно буде. Не можна очікувати від себе занадто багато на ранній стадії навчання. Навіть якщо ви перебуваєте на середньому рівні, не ставте недосяжних цілей, дайте собі більше часу і більше прощайте себе, наскільки ви прощаєте свою дитину.

Бажання швидкого результату — це амбіції. Амбітні люди високо ставлять планку через прагнення до успіху. Якщо вони не вміють керувати, вони будуть вчитися в напрузі, стресі, тому що вони хочуть досягти певної мети прямо зараз, переважно завтра. Короткі тимчасові рамки будуть розчаровувати їх (тут більше про розчарування). Але хто встановив ці рамки для них? Вони самі їх і встановили!

Це виглядає так: «Мій сусід вивчив польську за півроку, зараз шпрехають щосили». Ви самі чули, як він шпрехають? Ні, він мені розповів, що фігня польський, півроку і ти — поляк! А ви попросіть його поговорити по-польськи, скажіть, що вчіть … Потім виявляється, що сусід просто хвалився.

Але ж люди вірять на слово. А потім засмучуються. Якщо у вас є сім’я і робота, це означає, що у вас немає 2 годин на день для вивчення іноземної мови, тому важливо, щоб ви проводили час з розумом і добре планували час. Чим менше у вас часу, ви повинні продумати, як викроїть час на мову. А головне, РЕАЛЬНО дивитися на те, що ви можете досягти. У амбітних людей, як правило, дуже оптимістичне планування.

Консультації по навчальним програмам, запис в групи:
+38 (098) 705-09-39
+38 (073) 417-00-20

Навчальні класи розташовані в центрі Києва, між ст.м. Університет і Золоті Ворота
м. Київ, вул. Івана Франка, д.25 / 40, офіс 22.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.