Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Оформлення свят повітряними кулями

Ніщо так не прикрашає банкетний зал, як дизайнерське оформлення його повітряними кулями. Використання цих обов’язкових атрибутів свята в будь-якому приміщенні створить урочисту атмосферу.

Досвід. Зробити красиву і довговічну композицію з повітряних кульок не так просто, як здається. Довговічність залежить від якості самих кульок, кріплень і складу, яким обробляють кульки, щоб вони не здувало. Якщо не дотримуватися технологій, то кульки здуються ще до кінця заходу.

Гарантія якості. Ми беремо на себе повну відповідальність за якість нашої роботи і повернемо вам гроші, якщо кульки протримаються менше обумовленого терміну.

Безкоштовна доставка. Якщо ви замовите кульки на суму більше 1500 гривень, то ми доставимо їх безкоштовно

Дизайн-студія Sharik (детальніше — тут: https://sharik.kh.ua/section_shary-s-geliem/) працює в сфері оформлювальних послуг досить давно. Наші дизайнери і оформлювачі, за короткий час здійснять Вашу мрію до будь-якого свята. Якщо ви хочете облаштувати банкетний зал дійсно по-святковому — прикраса і оформлення кулями стане ідеальним виходом із ситуації. Судіть самі: яскраві, барвисті повітряні кульки, красиво укладене в гірлянди або зібрані в забавні фігурки — хто не посміхнеться, побачивши такий милий дизайн?

Прикраса кулями буде відмінним атрибутом практично будь-якого свята: Ювілей, День Народження і, звичайно ж, весільне торжество! До будь-якого свята прикрашене кулями приміщення додасть і велику урочистість і святковість і чарівність! Нашим клієнтам ми пропонуємо послуги з оформлення свят в приміщеннях і вуличних заходів, корпоративних і сімейних торжеств, прикраси повітряними кулями презентацій і виставок. Багата фантазія дизайнерів-оформлювачів нашої компанії створить яскраву і незабутню атмосферу будь-якого торжества за допомогою фольгованих кульок, букетів повітряних куль, гірлянд з куль.

Оформлення повітряними кулями — унікальний спосіб створити атмосферу свята в будь-який час і в будь-якому місці! Яскраві, стильні, різних форм і розмірів, повітряні кулі можуть використовуватися як в масштабних елементах оформлення, так і в скромних композиціях. Але одне залишається незмінним — оформлення повітряними кулями залу або весілля гарантовано приверне увагу оточуючі, і підніме настрій Вашим родичам, колегам, друзям. Для Вас ми зможемо виготовити композиції на будь-який день і свято — масштабні свята і скромні дні народження, урочисті весілля і строгі презентації — Ваше замовлення буде виконано з точністю, і в строк.

У нас працюють справжні професіонали своєї справи, що йдуть в ногу з часом і прогресом, знають і вміють застосовувати найостанніші технології і методи з оформлення повітряними кулями. Регулярне відвідування семінарів з підвищення кваліфікації, перегляд навчальних матеріалів, і головне — багаторічний досвід — гарантують успіх оформлення. Звертаючись в нашу компанію, Ви можете бути впевненими — ми допоможемо Вам втілити всі Ваші найсміливіші фантазії в життя, і Ваше свято стане незабутнім!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.