Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Автомобільні вантажоперевезення - як вибрати перевізника

Вибір перевізника є надзвичайно важливим кроком у плануванні автомобільного вантажного транспорту. Приймаючи рішення про вибір логістичної компанії, варто пам'ятати деякі з найбільш важливих питань, які ми згадаємо в сьогоднішній статті.

Що таке автомобільний транспорт?

Здавалося б, це тільки транспортування продуктів чи товарів з місця A в місце B. Однак ви не можете так неуважно підходити до цієї теми, тому що зараз це один з основних секторів світової економіки, без якого іншим підприємствам було б важко функціонувати. Крім того, концентруючись на важливості транспорту, також варто торкнутися ще одної проблеми, а саме, подбати про втрати в продуктах харчування, які в основному є результатом помилок, що виникають при транспортуванні харчових продуктів, в тому числі недотримання температурних вимог. Ось чому вибір правильного перевізника, такого як ltlservice.com.ua, настільки важливий.

Визначення транспортних вимог

Першим і найбільш важливим етапом є визначення вимог до якості і способів транспортування вашої продукції. Чи будуть продукти вимагати особливих умов транспортування? Більш низька температура? Це будуть генеральні вантажі, палети або негабаритні вантажі? Це буде внутрішній або міжнародний транспорт? Ви повинні подумати про все це, перш ніж шукати транспортну компанію, яка підготує список питань і вимог, підготовлених в ході переговорів.

На що звернути увагу при виборі перевізника?

Звичайно, пріоритетом має бути стан транспортних засобів. Чи є на підприємстві поточні техогляди, ремонт, сертифікати. Пам'ятайте, що деякі види товарів вимагають додаткових прав з боку перевізника. Ви також можете запросити сертифікат, що підтверджує екологічний клас транспортних засобів, що використовуються компанією - якщо доля природи близька вашому серцю. У разі міжнародних перевезень також варто перевірити, чи є у водія відповідні документи для запобігання порушень правил вивозу наших товарів на кордоні.

Ще одним важливим показником якості є рівень контакту з клієнтами. Транспортна галузь характеризується нестандартним робочим часом, тому важливо мати контакт з представником компанії щогодини. Це характерна риса професійних компаній. Чи можете ви вільно говорити про свої сумніви і вимоги. Чи знаходиться компанія в постійному контакті зі своїми водіями - людьми, які будуть перевозити ваші вантажі. Чи говорять ці водії іноземними мовами - що вкрай важливо для міжнародних перевезень.

Якщо у вас немає досвіду вибору перевізника, вам слід зробити ставку на компанію, яка присутня на ринку більш тривалий час, і прочитати відгуки про неї в Інтернеті.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь