Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Особливості професійної косметики для волосся

Професійну косметику часто асоціюють з елітною продукцією, що має високу ціну. Дійсно, така тенденція спостерігається. Але давайте розберемося з чого формується вартість косметики для волосся, яку використовують професіонали.

Варто зазначити, що профессиональная косметика для волос має відмінні риси від тієї продукції, що представлена ​​в супермаркетах і аптеках, а саме:

  1. наукова основа розробки рецептів;
  2. вихідні інгредієнти;
  3. строгий контроль всіх етапів виробничого процесу;
  4. випуск невеликими партіями.

Серйозні наукові обґрунтування

Перш, ніж потрапити у виробничий цех, рецепти косметичних продуктів розробляються роками. Для такої роботи при заводах солідних брендів створюються мікробіологічні лабораторії з інноваційним обладнанням.

Групи вчених працюють над створенням оптимального складу косметичних засобів, що дозволяють підтримувати або відновлювати красу і здоров’я волосся, оздоровлювати шкіру голови. У формулах поєднуються спеціально підібрані компоненти в потрібних пропорціях. Так досягається лікувальний і естетичний ефект.

Готова рецептура проходить кілька видів тестувань і затверджується тільки тоді, коли немає ніяких зауважень. Головне завдання — не нашкодити клієнтам. Якщо в якомусь компоненті сумніваються, то вся партія експериментальної продукції утилізується.

Фахівці вважають, що такі витрати виправдані, оскільки мова йде про здоров’я споживачів.

З чого виготовляють професійну косметику?

Щоб створити унікальні формули засобів, використовуються різні корисні компоненти. Їх основу складають натуральні природні речовини. Для впевненості в якості сировини багато всесвітньо відомих косметологічніих брендів не тільки самостійно переробляють дари природи, а й організовують їх вирощування.

У світі є кілька спеціальних екологічно безпечних кліматичних зон, де ростуть плантації рослин, які використовують в косметології. Для догляду за ними наймається штат працівників.

Після збору рослинні компоненти направляються на переробку. Деякі служать джерелом натуральних екстрактів, з інших віджимають олії, треті є основою відварів.

У професійній косметиці ці компоненти завжди містяться в більшій концентрації, ніж в продукції, призначеній для масового використання. Даний фактор також впливає на вартість товару.

Сучасне високотехнологічне виробництво

Виготовленням професійних косметичних засобів часто займаються спеціальні підрозділи на фармацевтичних заводах. Потрібні однакові умови для виробництва ліків і косметичних засобів найвищого класу:

  1. стерильність;
  2. найкраще технологічне обладнання;
  3. точність дотримання технології;
  4. кваліфікований персонал.

Так досягається відмінна якість продукції.

Продукція відомих світових брендів реалізується тільки у спеціалізованих інтернет-магазинах.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.