Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Аварійне відновлення даних за допомогою DRaaS

Незалежно від того, надаєте ви перевагу хмарним чи фізичним сховищам даних, ніхто ніколи не застрахований на всі 100% від пошкодження, витоку й утрати інформації. Це може статися через людську помилку або технічний збій. До речі, якраз близько половини всіх збоїв у IT-системах пов’язані з помилками роботи ПЗ або мережі. Саме тому необхідно забезпечити можливість швидкого поновлення інформаціних матеріалів.

Післяаварійне відновлення систем

Один із способів — disaster recovery as a service (DRaas) або післяаварійне відновлення (https://ucloud.ua/service/draas-disaster-recovery/) . Воно використовує локальні та хмарні інфраструктури для реплікації відомостей, та підвищення відмовостійкості системи. Простіше кажучи, при роботі з DRaas опісля технічної аварії, ваші бізнес-процеси не буде перервано.

DisasterRecovery надає підприємству змогу функціонувати безперервно

Все досить просто: створюється резервний робочий простір, який підключається після системного збою. І поки основне середовище відновлюється, бізнес-структури й надалі працюватимуть.

Чому варто вибрати DRaas:

Економія ресурсів. Використання цього рішення дає змогу заощадити на оренді приміщень, окремих спецсерверів, обладнання та їх обслуговуванні. Все бере на себе компанія-постачальник DRaas-послуги — замовник позбавляє себе від головного болю щодо налаштування всіх вищезгаданих процесів;

Підтримка різних хмарних платформ. Завдяки цьому, бізнес-сервіси можуть працювати перманентно в будь-яких умовах — ніхто не прив’язаний до одного cloud-сервісу;

Безперервна реплікація. Під час резервного копіювання репліка робиться з певною частотою — наприклад, раз на день. Таким чином, збільшується ризик втрати нових важливих даних. При disaster recovery, копії інформації робляться в реальному часі, що знижує ймовірність втрати результатів недавніх дій. До того ж, робота по системі DRaas дозволяє робити репліки не всієї системи, а відокремлених структур або навіть файлів. Це значно прискорює процес віднови інформації — відтворення резервних копій може зайняти кілька днів, а то й тиждень. Але все, звичайно, залежить від масштабів бізнесу. Актуально, в тому числі, коли бренд переживає пікові навантаження — акції, сезонне підвищення попиту і так далі — в цей час особливо важливо забезпечити безперебійну роботу компанії;

Перспектива масштабування. Рішення може підлаштовуватися під масштаби компанії і справно працюватиме на всьому шляху, починаючи з малого бізнесу з парочкою серверів до великої корпорації з тисячами фізичних і віртуальних машин. Дуже корисна опція, якщо вже є плани щодо розширення, збільшення кількості співробітників або відкриття нової філії.

Як підключити DRaaS-DisasterRecovery

Одним з постачальників такої послуги є українська компанія UCloud. Вона вже більше 9 років на ринку і пропонує своїм клієнтам послугу післяаварійного відновлення даних для захисту IT-інфраструктури підприємства та забезпечення його підвищеної адаптивності і масштабованості.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.