Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як підібрати одяг для занять в тренажерному залі

Заняття в тренажерному залі відрізняються своєю демократичністю. Ви приходите не на показ мод і не на звану вечерю, ви йдете на тренування — туди де потрібно працювати над собою, а не відволікатися самому і не відволікати своїм зовнішнім виглядом сторонніх. Тому вам достатньо лише виглядати охайно, а ваш одяг повинен бути міцним і зручним. Звичайно, він повинна відповідати тому виду фізичної активності, яким ви займаєтеся.

Кілька практичних порад з приводу того, як слід підбирати одяг для занять в залі. Ви дізнаєтеся про деякі нескладні правила, які рекомендується дотримуватися при виборі одягу, і це дозволить вам зробити тренування більш продуктивними і комфортними.

Для початку, визначимося, чим саме ви будете займатися. Тому що для різних видів фізичної активності рекомендується підбирати певний одяг і аксесуари на сайте.

Якщо ви займаєтеся силовими вправами

Одяг

Не потрібно купувати дуже яскравий одяг, так як після постійних прань (а прати його вам доведеться часто) він зблякне і втратить презентабельний зовнішній вигляд, буде виглядати старим і заношеним. Якщо ви дівчина, то для вас це може бути важливим фактором, так як ми зазвичай приділяємо велике значення зовнішньому вигляду і прагнемо завжди мати гарний вигляд. Відображення в дзеркалі повинно вас радувати, точка.

Якщо у вас довге волосся, подбайте про те, щоб воно не було розпущене. Зберіть його в хвіст або заплетену косу. Розпущене волосся буде відволікати вас від тренування, так як його потрібно буде регулярно поправляти або навіть розчісувати. Крім того, воно може навіть заплутатися в тренажері.

Не надягайте в зал об’ємні прикраси або прикраси, яке шкода втратити, зламати або подряпати.
Ваш одяг повинен відповідати вашому розміру. Вын не повинен бути малим або великим, щоб не порватися під час виконання чергової вправи або перешкодити свободі ваших рухів. Також не потрібно нехтувати спортивною білизною, вона створена в першу чергу для того, щоб задовольнити потреби спортсменів в комфорті. Такий одяг розробляється не просто для краси, а для того, щоб під час тренування ви не відчували дискомфорту і не переживали з приводу свого зовнішнього вигляду.

Взуття

Окремо слід згадати взуття. Це один з найважливіших елементів спортивного гардероба, до якого багато хто, на жаль, ставиться легковажно. Нагадаю, що взуття для тренажерного залу пред’являє до себе ряд специфічних вимог.

Воно повинно мати тонку і жорстку підошву. Ніяких дутих, повітряних товстих підошов, ніяких бігових кросівок. Вся справа в тому, що при виконанні силових вправ необхідний жорсткий контакт з опорною поверхнею. Тільки тонка і жорстка підошва може забезпечити стабільний контакт атлета з підлогою і перешкоджати втраті рівноваги при роботі з важкими вагами. Варто згадати і спеціальне атлетичне взуття — штангетки. Якщо ви серйозно займаєтеся і націлені на результат в силовому спорті, то можливо вам варто задуматися над їх придбанням. Присідати в них дуже зручно і що важливо, менш травматично.

Компресійна білизна

Варто ще згадати компресійну білизну. Якщо у вас є схильність до варикозу, то вам однозначно варто звернути увагу на спеціальну компресійну білизну, яке вбереже вас від проблем з судинами. Компресійна білизна варта витрачених грошей, адже це спеціалізований товар, який покликаний берегти ваше здоров’я.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.