Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Навіщо потрібен спецодяг від Ворк Сейфті

Основними функціями спецодягу є: забезпечення належного рівня безпеки праці; захист працівника від можливих на даному підприємстві механічних пошкоджень; підвищення продуктивності праці; згуртування колективу; підвищення престижу компанії в очах оточуючих. Робочий одяг від worksafety.com.ua — це ЗІЗ, яке, перш за все, має захищати працівника від негативних чинників на виробництві, вплив яких не можна запобігти ні додаткової герметизацією, ні перебудовою виробничого процесу, ні його повною автоматизацією.

Залежно від особливостей умов праці, спецодяг повинен бути водовідштовхувальним, антистатичним, жаронепроникним і т.п. Необхідно, щоб робочий одяг був зручним і комфортним для носіння. Важливу роль він відіграє і в створенні робочої атмосфери в колективі. Нанесення на спецодяг логотипу компанії допоможе додатково прорекламувати підприємство.

До одягу для робітників пред’являються такі вимоги:

  1. він повинен повністю відповідати специфіці виробничого процесу;
  2. матеріали, з яких вона пошита, повинні бути міцними і довговічними;
  3. що видається працівникові комплект спецодягу повинен відповідати кліматичним умовам;
  4. вона повинна бути гігієнічною (воздухопроницаемой і гигроскопичной), стійкої до стирання і усадки;
  5. бажано, щоб вона була естетичною, тобто його елементи повинні гармоніювати за кольором і мати привабливий зовнішній вигляд.

Робочий одяг та спецвзуття потрібні для багатьох видів робіт. У наших каталогах ви знайдете чоловічі та жіночі моделі демісезонного, літньої і зимової спецодягу та взуття. Використовується робоче взуття та одяг на будівельних об’єктах, в виробничих цехах, в наукових лабораторіях, в сфері медицини і на підприємствах громадського харчування.

При пошитті робочого одягу застосовуються більш грубі і міцні тканини. Потім виріб піддається спеціальній обробці хімічними розчинами, за рахунок чого матеріал стає стійким до вбирання фарби, бензину та інших агресивних речовин. Робочий одяг з просочених тканин, а також з вовни, льону і ватяну одяг не рекомендується прати. Через звичайну прання вона може втратити свої захисні властивості, тому її віддають в хімчистку.

Взуття, спеціально призначена для робіт на виробництві або в інших агресивних середовищах, крім звичайної функції, є засобом індивідуального захисту. Роблять таке взуття з міцних довговічних матеріалів, а до самих виробів пред’являються підвищені вимоги комфортності і надійності. У нас ви можете купити робочий одяг і взуття і для верстатника, і для медичного працівника. Спеціальні черевики, чоботи, боти, калоші і сандалі захищають людину від заподіяння йому шкоди такими факторами: занадто високі або низькі температури; гострі предмети (які можуть встромити в підошву); електричний струм; отруйні речовини; біологічні фактори.

Спецвзуття є невід’ємним атрибутом екіпірування працівника підприємства. Вона призначена для захисту ніг від несприятливих виробничих факторів. Відповідно до сучасним російським законодавством роботодавець зобов’язаний забезпечити працівників спецодягом, взуттям та індивідуальними засобами захисту, що дозволяє зберегти працездатність і здоров’я трудящих.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.