Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати логістичну компанію

Якщо ви працюєте в торговельній сфері, то прекрасно розумієте важливість логістики. Бізнес будь-якої категорії повинен розвиватися, і важливо не тільки знайти покупців в межах свого міста, а й укласти вигідні торгові угоди з іншими країнами і сусідніми регіонами. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на зростання прибутку і розвиток бізнесу, але подібні угоди вимагають додаткових вкладень.

Основним аспектом розвитку бізнесу в інших регіонах є організована логістика, тому необхідно знайти надійну компанію для автомобільних перевезень. Подібні організації пропонують доставку вантажів будь-якого типу на автомобільному транспорті, що дає можливість значно розширити сферу впливу своєї компанії.

Логістика - велика і складна індустрія, в яку включені безліч чинників і кожен з них повинен бути налагоджений ідеально. На ринку представлено безліч операторів, і вибрати підходящого часом стає дуже складно.

1. Чи підходить мені перелік послуг обраної компанії?

Це може здаватися занадто очевидним, але багато помиляються якраз на цьому пункті. Операторів на ринку багато, але не всі з них представляють повний спектр послуг.

2. Чи володіє обрана компанія достатнім досвідом?

Тут дійсно краще віддавати перевагу тим, хто на ринку вже не перший рік. За цей час компанія вже напевно встигла виконувати тисячі контрактів, які були схожі на ваш.

До того ж, якщо компанія працює вже давно, значить вона сумлінно виконує свої зобов'язання, що і дозволяє їй мати постійний потік клієнтів.

3. Чи встигає компанія за технічним прогресом?

Передові технології дозволяють істотно прискорювати, спрощувати і здешевлювати багато процесів грузоперевозки по Украине. Компанія, в якій активно впроваджуються і використовується останні досягнення технічного прогресу, очевидно зможе виконати свої зобов'язання швидше і якісніше.

4. Наскільки розвинена інфраструктура компанії

Зверніть увагу на те, чи має компанія офіси в інших містах. В першу чергу вас має цікавити, чи є представництва в містах з великими портами.

5. Клієнтський сервіс

Зверніть увагу, як компанія взаємодіє з клієнтами. Ви робите перший дзвінок в обрану компанію: зверніть увагу, як з вами буде розмовляти оператор, наскільки він буде зацікавлений у вашому дзвінку.

Ціни і умови доставки

Компанія автоперевезень пропонує транспортування продукції будь-якого типу зі збереженням цілісності і якості товару. Для доставки на далекі відстані використовується спеціальний вантажний транспорт, в якому підтримується певна температура і умови для збереження вантажу, контейнери можуть комплектуватися спеціальним температурним обладнанням і оснащуватися міцними замковими механізмами.

Ціни на доставку продукції залежать від кілька основних аспектів:

Дальність. Залежно від відстані, яку належить проїхати автомобільного транспорту, вираховується вартість доставки. Компанії автоперевезень розробляють спеціальні тарифи з урахуванням дальності доставки, тому можна розрахувати приблизну вартість і визначити бюджетні рамки для укладення договору поставки.
Часові рамки. Якщо ви хочете замовити термінову доставку, необхідно уточнити факт дотримання часових рамок, і за подібні послуги доведеться доплатити, так як ваш вантаж потрапить в число пріоритетних.
Необхідність митного оформлення. Компанії автоперевезень не тільки доставляють вантажі, а й займаються митним оформленням продукції.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь