Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати тротуарну плитку від Ок Плитка для парковки?

Тротуарна плитка для паркування легкового автомобіля повинна витримувати вагу до 2.5-3 тонн, не боятися перепадів температур і бути стійкою до УФ-променів і стирання. У нашому новому матеріалі ми розповідаємо, як вибрати плитку для парковки, щоб вона не тріснула через кілька років і не пішла хвилями.

Які чинники можуть зіпсувати вашу парковку?

  1. Високе навантаження. Щодня тротуарна плитка на парковці піддається навантаженню від припаркованих автомобілів. Якщо вибрати не ту товщину плитки, вона може потріскатися, а парковка - піти хвилями.
  2. Постійні перепади температури призведуть до того, що накопичилася в плитці рідина, замерзаючи і відтаючи, буде руйнувати її зсередини. Парковка швидко прийде в непридатність.
  3. Вплив УФ-променів. Через активного сонця неякісна тротуарна плитка буде швидше вицвітати, втрачати свій колір.
  4. Надлишкова волога. Вода може вбратися в плитку і замерзнути, привести до тріщин.

Як вирішити ці проблеми вибором плитки?

Вибирайте товсту плитку для парковки
Середня вага легкового авто 1.5-3.5 тонни і плитка повинна витримувати цю вагу. За ГОСТом товщина плитки для парковки автомобіля повинна бути 80 мм. Тротуарная-плитка.kiev.ua доступна в асортименті за посиланням.

Вібропресована плитка - оптимальний варіант
Для автомобільної парковки вибирайте вібропресовану бетонну плитку. Її виготовляють з гранітного щебеню, піску, цементу, добавок і пігментів шляхом вібропресування. Ця технологія збільшує щільність вироби, від чого підвищується його міцність.

Клас міцності позначається буквою «В» і цифрою. Ця інформація є в характеристиках. Вона показує, яке навантаження витримує плитка. За ГОСТом клас міцності для тротуарної плитки під парковку легкового автомобіля повинен бути не нижче В30 - це навантаження 305.9 кг / см2. При меншій міцності плитка може потріскатися або розкришитися.

Дивіться на показник водопоглинання
Водопоглинання вказується в характеристиках товару і позначається у відсотках. Для тротуарної плитки це 3-5%. Це означає, що при кілограмовому вазі бруківки вона вбере від 30 до 50 г води. При перепадах температури вода буде замерзати і розморожувати, руйнуючи плитку зсередини. Тому чим менше показник водопоглинання, тим краще. Наприклад, у тротуарної бруківки «Браєр» водопоглинання всього 5%.

Вибір плитки за зовнішнім виглядом
Колір, розмір і форма плитки не впливають на якість, але парковка - частина ландшафту і повинна органічно в нього вписуватися. Дизайнери не радять вибирати тротуарну плитку в колір фасаду будинку. За їх досвіду краще підбирати бруківку контрастних відтінків. Такий прийом не обтяжить простір і не позбавить його перспективи.

Розмір бруківки для укладання на автомобільній парковці може бути будь-яким. Він не впливає на якість або характеристики плитки. Вибирайте бруківку, яка вам більше подобається по дизайну. Виробники пропонують плитку різної форми: квадрат, прямокутник, «Старе місто» і т.д. Плитка може бути однотонною або багатобарвною з плавним градієнтом з 2-4 відтінків - «Колор Мікс».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь