Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Картонна упаковка: переваги, види, особливості виробництва

Упаковка товарів в недорогу і екологічно чисту тару дозволяє підвищити лояльність покупців, поліпшити презентабельність продукції, забезпечити її збереження. Найчастіше використовують цей прийом закладу швидкого харчування, піцерії, ресторани, які постачають готову їжу, пекарні і кондитерські. Виконується виготовлення картонної упаковки індивідуально з нанесенням фірмових логотипів, написів та інших елементів.

Переваги упаковки з картону

Вибір на користь упаковки від uny-pak.ru повністю виправданий. Це обумовлюється такими перевагами, як:

  1. невисока вартість (картон зазвичай обходиться дешевше пластика);
  2. повна екологічна безпека, що досягається завдяки натуральності матеріалу;
  3. здатність зберігати тепло (цією якістю володіє багатошаровий картон з гофрованими прошарками);
  4. широкі можливості оформлення (доступні різні способи обробки, в тому числі нанесення цифрового друку, флексография і каширування);
  5. легка вага і здатність зберігати форму.

Для підвищення міцності і водостійкості картону на його поверхню наносяться спеціальні склади. Завдяки такій обробці матеріал не пропускає жир.

Поширені види картонної упаковки

Картонна упаковка для піци зустрічається найчастіше. У цій сфері практично ніколи не використовуються інші матеріали, що обумовлюється особливостями продукту. Гаряче тісто, рясне кількість соусу, розплавлений сир при найменшому русі в процесі доставки стикаються із стінками коробки. Щоб зберегти піцу теплою, попередити погіршення її смакових і ароматичних якостей, потрібно використовувати дихаючий матеріал, що утримує тепло. Двох або тришаровий картон підходить ідеально.

Конвертики для картоплі фрі застосовуються в закладах швидкого харчування. Вони відкриті з одного боку, що дозволяє зберегти хрустку скоринку. В даному випадку застосовується звичайний картон, але з нанесенням захисного покриття, що не дає проникати на зовнішню сторону жиру.

Для кондитерських виробів і китайської їжі застосовуються закриті упаковки. Від інших видів вони відрізняються збільшеним об'ємом, особливою системою відкривання / закривання, використовувати яку можна кілька разів. Картонна упаковка для фаст-фуду має низьку вартість. Але це не впливає на її дизайнерські характеристики. Сучасні методи друку дозволяють наносити якісні, чіткі малюнки в монохромному або кольоровому виконанні.

Замовити виготовлення картонної упаковки можна з доставкою по всій Україні. Послугу на вигідних умовах пропонує компанія «Уні Пак». Друкарня повного циклу випускає товари середнього цінового сегмента, надає допомогу в розробці оригінального дизайну.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь