Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як просувати великі сайти за допомогою SEO?

Просування великих сайтів - чим більше проект, тим більше можливостей для його SEO оптимізації

Попадання і утримання своїх позицій в топі пошукової видачі - важливе завдання для власників великих сайтів. Лідируючі позиції підвищують рівень довіри аудиторії, спрощують доступ клієнтів до покупок та інформації. Рішенням задачі займаються фахівці з seo-просування сайтів в інтернеті. Це складна процедура, що вимагає застосування професійних навичок і спеціальних знань. Самостійне просування без достатнього досвіду не тільки не принесе бажаного результату, але може погіршити становище сайту в рейтингу пошукових систем Яндекс і Google.

Просування

Навіщо займатися seo-просуванням

Якісна робота по просуванню ресурсу, незалежно від його призначення, в будь-якому випадку принесе позитивні результати у вигляді розвитку і зростання проекту. Переваги розкручування разом з Holostenko & Partners полягають в наступному:

 1. збільшується цільовий трафік клієнтів;
 2. зростає глибина перегляду;
 3. росте час активної сесії користувача на ресурсі;
 4. сайтом цікавиться нова аудиторія;
 5. кількість переглядів цільових сторінок постійно зростає;
 6. сайт потрапляє на топові місця в SERP відомих пошукових систем.

Комплексне просування не тільки приваблює відвідувачів, а й спонукає їх стати передплатниками або клієнтами, в залежності від мети створення сайту.

Щоб домогтися максимальної ефективності, оптимізатори підбирають індивідуальну стратегію просування. Цей крок дуже важливий, тільки досвідчений фахівець зможе вибрати відповідну стратегію і регулярно коригувати її, проводячи аналіз алгоритмів ранжирування пошукових систем.

Від чого залежить стратегія просування сайту

Професійне seo-просування великих сайтів завжди спирається на стратегію, що враховує кілька важливих параметрів:

 1. Тип сайту. Кожен ресурс виконує індивідуальну задачу. Корпоративний сайт допомагає співробітникам вирішувати рутинні завдання, соціальна мережа об'єднує користувачів за інтересами, інтернет-магазин продає, інформаційний портал ділиться свіжими новинами. Для кожного з типів ресурсу підбирається індивідуальна стратегія просування.
 2. Вік ресурсу. Алгоритми розкрутки молодого і старого сайтів значно відрізняються.
 3. Тематика. Інтернет-магазини та інші ресурси, які продають товари, повинні бути зручні для користувачів з точки зору навігації, швидкі і інтуїтивно зрозумілі. Новинні сайти повинні бути простими у використанні і швидко оновлюватися.
 4. Географія. Чим більше регіонів хоче охопити власник сайту, тим складніше і копітка робота по просуванню.
 5. База ресурсу. Так само як якість вже наявного контенту, дизайн сайту, поточний трафік і інші показники.
 6. Завдання. Стратегії виходу в топові списки різних пошукових систем дещо відрізняються, так як використовуються різні алгоритми ранжирування.

Джерело: https://holostenko.ua/.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь