Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибирати рушникосушку у ванну кімнату?

Рушникосушка є одним з головних елементів будь-якої ванної кімнати. При плануванні ремонту часто виникає питання про заміну цієї зігнутої труби. Як потрібно правильно вибирати рушникосушку, щоб вона органічно вписалася в приміщення і ефективно виконувала свої завдання? Саме такі запитання задає кожна господиня, що зіштовхнулася з такою проблемою.

Електричний чи водяний тип?

Рушникосушка водяного типу виконана у формі труби, всередині якої тече гаряча вода від опалювальної або водопровідної системи. З цього випливає, що такий змійовик не працюватиме при відключенні опалення чи водопостачання. Електричний різновид буде грітися завжди, коли є електрика. Однак такий змійовик підвищує витрати на оплату електроенергії. На сьогоднішній день рушникосушка представлена у різних цінових категоріях.

Вибирати модель потрібно з урахуванням наступних рекомендацій:

  1. Для початку потрібно вивчити технічну документацію і упевнитися, що пристрій можна використовуватися при високій вологості;
  2. Перевагу краще віддавати приладу, який виготовлений перевіреним брендом;
  3. Дуже добре, якщо монтажем і продажем змійовика займається одна компанія. Інакше у продавця з'являється можливість списати «мінуси» на монтажника, а монтажник може послатися на брак. Коли компанія відповідає за все, то і результат вийде максимально якісним.

Дизайн і габарити

Звичайно, підбираючи змійовик для ванної кімнати, всі прагнуть підібрати такий пристрій, який буде прикрашати приміщення.

Що стосується габаритів рушникосушки, то їх потрібно підбирати, керуючись площею ванної кімнати. Пристрій може мати різні форми:

  1. Вигнута труба;
  2. «Драбинка»;
  3. Різні фігури.

Рушникосушка може володіти барвистим або полірованим покриттям. Незалежно від того, який змійовик вибирається, найголовніше - це його безпечність.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь