Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як правильно зробити апгрейд ПК або ноутбука в 2020?

Ви збираєтеся оновити свій ПК, але не знаєте як ПРАВИЛЬНО зробити апгрейд комп’ютера, — на які комплектуючі варто звернути увагу в 2020 році?

Насамперед необхідно визначитися, для яких цілей Ви використовуєте ПК зараз і для чого необхідно оновлення: комфортний перегляд веб-сторінок, насолода новинками ігор або редагування і рендеринг відео в 4K.

Для установки деяких комплектуючих будуть потрібні спеціальні знання і навички, наприклад, для таких операцій, як Заміна відеокарти.

Установка твердотільного накопичувача — SSD

Тип пристрою: Настільний ПК або ноутбук.

Складність установки: Легко.

Найпоширеніше рудиментарні оновлення, — константа серед оперативних рішень. Якщо Ваш ПК або ноутбук до сих пір працює на жорсткому диску HDD — терміново виправляйте ситуацію. Для файлів неважливо, на чому їм зберігатися, а ось операційна система набагато краще працює на SSD, — комп’ютер стає більш чуйний, Windows завантажується миттєво, програми встановлюються відчутно швидше.

А тим, кому і SSD здається повільним, можна перейти на NVMe M.2, — набирає обертів тренд, який стане дуже популярним в 2020 році.

Установка додаткових слотів оперативної пам’яті (ОЗУ)

Тип пристрою: Настільний ПК або ноутбук.

Складність установки: Середній — необхідний підбір оптимальних модулів пам’яті.

Подібно установці SSD, додавання оперативної пам’яті — ще одне рудиментарні оновлення. Як то кажуть, ОЗУ багато не буває. Але який же обсяг — оптимальний?

Точну цифру Вам не скаже ніхто, — залежність від роду діяльності ніхто не відміняв. Тим, хто в Word редагує 1000 сторінок в день або дивиться відео на YouTube — 8 Гб вистачить позаочі; геймерам і 16 Гб буде достатньо, а от любителям відеомонтажу і рендеринга фільмів — 32 Гб, в деяких випадках, буде недостатньо, хоч і оптимально.

Тому, якщо Ви відчуваєте, що ОЗУ не вистачає (визначити завантаженість можна за допомогою диспетчера задач), спробуйте подвоїти те, що маєте на даний момент: було 4 Гб — докупити ще 4 Гб, щоб стало 8 Гб.

Заміна відеокарти на більш потужну

Тип пристрою: Настільний ПК.

Складність установки: Легко.

Коли оперативної пам’яті предостатньо, а на SSD вже встановлено більшість ігор, — наступним кроком для збільшення продуктивності системи є установка потужнішою і сучасної відеокарти.

З оновленням цього модуля в більшості випадків питань не виникає, хіба що ціна є найбільш глобальною проблемою. Але перш ніж купувати відеокарту, потрібно звернути увагу, яку максимальну роздільну здатність підтримує монітор: якщо графічний процесор розрахований на реалізацію картинки в 4K, а дисплей видає максимальний дозвіл в 1080p, — пряма дорога до придбання відеокарти з середнього цінового сегмента, або можна замінити монітор на більш продуктивний.

Після апгрейда цій частині ПК, варто задуматися і про оновлення процесора — найчастіше відеокарта виявляється занадто потужною, а ЦП «задихається» в іграх. У ноутбуках, в основному, реалізована інтегрована відеокарта, яка не може похвалитися швидкої і легкої заміною, — необхідне спеціальне обладнання і, відповідно, навички.

Заміна центрального процесора (ЦП)

Тип пристрою: Настільний ПК

Складність установки: Середній — необхідний підбір процесора по сокету.

У питанні складності заміни і установки, процесор — не самий примхливий модуль, — однак, існують особливості вибору і покупки. Насамперед, доведеться зробити вибір — AMD або Intel — у кожного є свої переваги і недоліки в 2020 році.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *