Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

8 кроків для вибору ВНЗ за кордоном

Отже, ви вирішили вчитися за кордоном. Чудово! Але перед вами постає вибір з тисячі існуючих університетів і шкіл. Як знайти ту, яка підходить саме вам.

Що Ви шукаєте?

Ви нічого не знайдете, якщо не знаєте, що шукаєте. Дослідити всі школи світу не вийде, тому потрібно почати з установки критеріїв, що обмежують ваш пошук, щоб створити короткий список вузів, які можна вивчити більш ретельно.

Перше, що ви повинні запитати у себе, чому ви хочете вчитися за кордоном? Зазвичай студенти або проваджені пристрастю до навчання і життя в певному місці, наприклад в Парижі, або хочуть вивчати певний предмет, наприклад, медицину або дизайн. Дізнайтеся, що найбільш важливо для вас, перш ніж перейти до наступного кроку - візиту на сайт https://weststudy.com.ua/uk/.

Також необхідно відповісти на питання: як довго ви хочете вчитися за кордоном? Кілька тижнів? Один або два семестри? Або ви хочете провести там цілий рік? Чого ви хотіли б досягти перш, ніж повернутися додому?

Відповіді на ці питання безпосередньо вплинуть на ваш вибір.

Де ви хочете вчитися?

Якщо ви знаєте, що хочете вчитися, наприклад, в Сіднеї, тому що там зможете жити зі своєю тіткою, ви можете швидко звузити вибір до шкіл Сіднея, які знаходяться на розумній відстані від будинку вашої тітки. І вона, ймовірно, зможе запропонувати відповідні варіанти, щоб ваш вибір став ще простіше, і ви змогли перейти до наступного кроку.

Але якщо ви не знаєте, де ви хочете вчитися, потрібно врахувати наступні аспекти:

Яка мова навчання?

Щоб вчитися на університетському рівні, вам потрібно добре володіти мовою. Для багатьох студентів це англійська. В цьому випадку ви можете вчитися в англомовній країні або в університеті, який пропонує цікаву для вас програму англійською мовою.

Скільки коштує навчання?

Деякі країни в межах ЄС пропонують більш-менш безкоштовну освіту. Якщо вартість грає вирішальну роль, вибирайте школу і місце навчання в одній з цих країн.

Які місця подобаються?

Мегаполіс або маленькі і спокійні міста? Ви хочете жити поруч з пляжем або, можливо, поруч з горами для піших прогулянок і катання на лижах? Подібні питання можуть допомогти знайти відповідний країну або місто для навчання.

Які країни мають професійну репутацію по предмету, який ви хочете вивчати?

Наприклад, Швейцарія славиться кращими школами і програмами готельного бізнесу. Італія користується популярністю в сфері дизайну та моди, а якщо ви хочете вивчати французьку мову, краще це робити у Франції.

Де знайти списки зарубіжних вузів?

Більшість сайтів з міжнародної освіти мають досить повні бази шкіл і університетів в загальному доступі. Користуючись параметрами пошуку, можна знайти підходящі вузи по країні або напрямку. Якщо ж самостійно знайти списки не виходить, можна звернутися за допомогою до агентствам і міжнародних виставках за освітою за кордоном.

Який предмет ви хочете вивчати?

Багато великі університети приймають студентів практично на всі основні спеціальності, але краще вибрати вуз вузької спрямованості з більш високим рейтингом по потрібних вам предмету. Якщо ви зацікавлені в медицині, подавайте заяву в медичну школу, а якщо мистецтвом, то в художню або школу дизайну.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь