Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги та недоліки ставок на футбол через букмекера

Футбольні матчі вельми популярні серед любителів робити ставки.

Саме футбольні лінії набагато об’ємніші, ніж інші і мають не тільки збільшені в порівнянні з іншими видами спорту ліміти за ставками, а й значно ширший розпис. Все це прямо впливає на можливості гравця. Якщо вас цікавлять ставки на спорт, то радимо перейти за даним посиланням https://aboutbetting.ru/bookmaker/obzor-1xstavka вже зараз.

Чи приймають великі букмекери ставки на футбол? Звісно так! Саме футбол привертає увагу багатьох гравців, в тому числі професійних. Чим популярніший матч, тим більше ліній, більш плавно змінюються коефіцієнти. Це дає перевагу у вигляді вибору результату і простору для маневру, можливість використовувати практично будь-яку стратегію для ставок.

Переваги ставок на футбольні матчі

Їх досить багато:

· Високі ліміти. Середньостатистичному гравцеві це не настільки важливо, але для великих професійних гравців «розмір має значення».

· Зменшена в порівнянні з іншими видами спорту маржа. Нехай це навіть 1%, але при великій кількості ставок дана різниця досить відчутна. Букмекер отримує вигоду, виграючи у конкурентів боротьбу за клієнта, а клієнт отримує перевагу в один або кілька відсотків.

· Велика ширина розпису. Важливі події можуть мати прямо-таки величезний розпис, що займає 2-3 сторінки лінії. Великий вибір результатів дозволяє професіоналам знаходити занижені або завищені коефіцієнти і заробляти на цьому гроші.

· Можливість перегляду важливих матчів в Інтернеті або на спортивному каналі. Це важливо, незважаючи на стандартну затримку трансляції в кілька секунд. Адже спостерігаючи за матчем вживу, ми можемо оцінити гру команд, визначити їх стратегію (захист або напад) і зробити відповідні ставки. Така можливість оцінки гри відсутня у тих, хто бачить тільки коефіцієнти.

· командна гра. Тут багато що залежить від команди, а не від одного гравця, тому неприємних «сюрпризів» буде менше.

Недоліки ставок на футбольні матчі

Їх всього два:

· Порівняно невелика кількість завищених коефіцієнтів. Майже всі букмекери ретельно аналізують матчі перед виставленням лінії, порівнюючи свої показники з конкурентами, тому гравцеві складно знайти завищений коефіцієнт. А третьосортні матчі проходять не так вже й часто і далеко не завжди відіграють так, як від них очікують.

· Швидка реакція буків на будь-які форс-мажори по матчах. Тому такі неефективні варіанти на кшталт договірних матчів або інших несподіваних ситуацій, які можуть використовувати гравцідля своєї вигоди.

Футбол — наш вибір! Робіть ставки, панове!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *