Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Виготовлення та встановлення рекламних світлових панелей

В наш час, коли спостерігається висока конкуренція в більшості ніш і сегментів ринків, без реклами не обійтися. Той, хто працює в сфері виробництва або реалізації, добре розуміє, що товари і послуги самі себе не продають. Але одного лише розуміння мало, потрібно знати, як донести корисну мотивуючу інформацію до широкої аудиторії, які потрібні рішення і технології. І вміти це робити.

Як показує практика, розробку і впровадження рекламних стратегій найкраще довірити професіоналам. У багатьох випадках найкращим рішенням для залучення уваги потенційних покупців до тих чи інших товарів і послуг, є световые панели.

Виготовлення та встановлення світлових панелей

Світлова зовнішня реклама відноситься до розряду найбільш затребуваних маркетингових рішень. Завдяки застосуванню сучасних технологій, світлові панелі споживають мало енергії, легко монтуються, при цьому чудово справляються зі своїми функціями. Фахівці «INLIGHT» допоможуть вибрати панелі потрібного розміру і кольору. Важливо також точно визначити місце (місця) установки рекламно-інформаційної продукції, з урахуванням максимального охоплення потенційних клієнтів.

Компанія «INLIGHT» має величезний досвід в справі виготовлення та встановлення світлових панелей. Такий вид зовнішньої реклами активно використовується при оформленні інтер’єрів і прилеглих територій в магазинах, в торгово-розважальних центрах, в кафе і ресторанах. Організація має власну виробничу базу і підготовлений персонал, що дозволяє виконувати будь-які замовлення на високому рівні в стислі терміни.

До переваг світлових панелей відносять:

  1. вони компактні і мають невелику вагу;
  2. вельми ефективні в якості рекламного рішення;
  3. споживають мало енергії;
  4. легко і швидко монтуються;
  5. є можливість швидко поміняти зображення.

На сьогоднішній день практично в рівній мірі затребувані світлові панелі трьох видів:

  1. тонкі текстильні лайтбокси;
  2. фремлайт — універсальна класична панель для інтер’єрної та зовнішньої реклами;
  3. крісталайт -сучасні ультратонкі панелі з контражурним сяйвом по периметру фреймлайта.

Професійні рекламні послуги

«INLIGHT» — це виробник фреймлайтів, що працює на рекламному ринку ось уже п’ятнадцять років. Центральний офіс знаходиться у Києві, при цьому послуги надаються зацікавленим особам, установам, організаціям у всіх регіонах країни.

Компанія займається розробкою дизайну та виготовленням рекламно-інформаційних продуктів і носіїв. В наші дні особливо популярні лайт бокси — світлові короби, про які можна почитати за посиланням. На сайті компанії у відповідному розділі доступні зразки реалізованих проектів.

Лайт бокси виробляються різних форматів, але найбільш популярні стандартні формати рекламних постерів А3, А2, А1, А0, 1200х600 мм.

Компанія «INLIGHT» — професійна зовнішня реклама, виготовлення і монтаж рекламно-інформаційних конструкцій, увагу до клієнтів, вигідні ціни. Звертайтеся!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *