Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Основні різновиди скління веранди і тераси в будинку

Якщо виконати скління веранди і тераси в будинку, то вхідний приміщення буде надійно захищено в будь-яку погоду — від спеки, вітрів, опадів і холодів. Є багато варіантів скління і вам просто потрібно вибрати найбільш підходящий в залежності від функціонального призначення веранди, а також бажаних матеріалів, а значить і фінансових витрат. Розглянемо найпопулярніші варіанти, яким може бути скління веранди і тераси в дерев’яному будинку.

Основні різновиди скління

Залежно від призначення вікон і необхідної від них теплоізоляції, віконні рами виготовляються з різних матеріалів. При цьому враховується архітектура будівлі і власні матеріальні можливості. Наприклад, вікна можуть бути маленькими і розташовуватися тільки в центральній частині прибудови або навпаки — зробити три повністю прозорі стіни, для чого використовується безрамне скління веранди і тераси.

Важливо правильно визначитися з функціональністю вікон. Зручні у використанні розсувні конструкції, які дають можливість легко перетворити закрите приміщення в відкриту терасу і навпаки. Придбати їх можна на сайті https://supersklo.com.ua/ostekleniye-terras-verand-besedok/.

Оптимальний метод скління слід вибирати, грунтуючись на особливостях побудови і призначення вікон. Наприклад, теплий варіант передбачає можливість використання простору навіть взимку. Холодне скління забезпечує температуру всередині приміщення на 6 С вище, ніж зовні. Тому таке простір придатне до використання тільки в теплу пору року.

Деякі види прибудов являють собою не капітальна споруда, а каркас під дахом. В такому випадку часто виконують часткове скління тераси.

Часткове скління веранди

Грунтуючись на особливостях зведеної конструкції, вибирають такі види скління:

  1. стінове, коли скла встановлюються тільки вертикально, утворюючи (доповнюючи) стіни споруди;
  2. дахове — простіше кажучи — облаштування скляного даху.

Ще кожен з цих різновидів скління додатково ділиться на підвиди — рамне і безрамне. Перший варіант конструктивно простіше і його облаштування обходиться дешевше. Другий вважається елітним — між стеклами немає утримуючих елементів, тому стіна виглядає повністю скляною. Правда в цьому випадку вікно не вийде зробити відкривається, а значить, доведеться додатково продумувати способи вентиляції приміщення

Важливі особливості

Веранда з терасою розрізняються за своїми конструктивними особливостями.

Веранда це завжди частина будинку, яка є частиною вхідної групи. Веранда може знаходиться всередині периметра стін, або вона є прибудовою до будинку — додатковим приміщенням між входом в житлові кімнати і вхідними дверима. Веранда завжди з дахом і в більшості випадків зводиться на фундаменті.

Виняток — якщо веранда прилаштовується до будинку пізніше — в такому випадку це може бути полегшена конструкція, що встановлюється на стовпах або плитах. Найчастіше веранда проектується вже заскленій, але іноді це просто каркас з перилами — саме в такому випадку, з часом, власники будинку можуть задуматися про зведення повноцінних стін і скління.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий