Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Що потрібно знати про вступ до музичної школи в 2020 році

Заняття музикою сприяють формуванню гармонійної особистості. Вони допомагають розвивати пам'ять, абстрактне мислення, увагу, координацію, посидючість, здатність вирішувати багато завдань одночасно, домагатися поставленої мети і багато іншого.

Не так важливо, яку професію обере ваша дитина згодом, сам процес навчання музиці, безсумнівно, допоможе малюку в майбутньому досягти успіху і отримати конкурентну перевагу.

Отже, ви зважилися віддати дитину в музичну школу. Що потрібно, для того щоб в неї вступити?

За додаткову плату або безкоштовно?

У кожній державній музичній школі існують бюджетне і позабюджетне відділення. Тут все просто: дитину вчать або безкоштовно, або за батьківський рахунок. На платній основі можна вчитися де завгодно і чого завгодно, тому нас зараз цікавить саме безкоштовне навчання.

Бюджетне відділення ділиться в свою чергу на передпрофесійні та загальноестетичні програми. На професійне навчання, розраховане на 8 років, приймаються діти у віці 6,5-9 років. На загальноестетичні програми можуть надходити діти від 7 до 12 років включно, і навчання може тривати 3, 5 або 7 років в залежності від програми. Школа вокала ирпень - щоб дізнатись правила вступу, переходьте за посиланням.

Передпрофесійні або загальноестетичні програми?

Передбачається, що на передпрофесійні програми надходять музично обдаровані діти, які готові присвячувати заняттям досить багато часу і для яких вступ до музичного училища є одним з варіантів майбутнього. Назва загальноестетичні говорить сама за себе. Ця програма призначена для тих, хто хоче займатися для себе без планів на професію. Обидві програми відрізняються перш за все кількістю навчальних годин і серйозністю четвертного і перевідних іспитів.

Насправді, в 7 років практично неможливо з першого погляду визначити реальні музичні здібності дитини, які складаються не тільки з можливості чисто співати пісеньку і відчувати ритм, але і з безлічі інших чинників, без яких неможливо професійний розвиток. Це працездатність, амбітність, посидючість, сприйнятливість і ін.

Школи говорять про можливість переходу на предпрофесійну програму за умови успішного проходження іспитів і наявності місць. В реальності через пару років дитина, яка навчається на музичному інструменті один раз на тиждень протягом 20 хвилин, навряд чи зможе наздогнати того, хто займався весь цей час з педагогом 2 рази в тиждень по 40 хвилин.

Більш того, повноцінно поставити руку за 20 хвилин в тиждень - це з області фантастики. Або батьки будуть оплачувати додаткові уроки, або це буде схоже на музичний гурток, що добре для загального розвитку, але не має нічого спільного з професійним володінням музичним інструментом. Замислюючись про музичну школу, має сенс все-таки спробувати поступити на предпрофесійну програму. Знизити планку ви завжди встигнете.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь