Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги офсетного друку візиток

Сучасний світ важко уявити сьогодні без таких речей як мобільний телефон, комп’ютер, інтернет. Хоч сьогодні багато і вважають за краще інтернетом замінити телебачення, журнали, між тим, друкована продукція користується великою популярністю. Особливо це стосується якісної продукції. Сьогодні все більше і більше замовників вибирають для своїх друкованих видань офсетний друк.

Чому цей вид нанесення інформації і малюнка на поверхню користується такою популярністю? Відповідь очевидна. Все завдяки якості передачі кольору. Набагато приємніше розглядати красиві, насичені малюнки, ніж простий шматок паперу з нечітким малюнком.

Переваги офсетного друку візиток

  1. Багатобарвні офсетні візитки обходяться дешевше аналогів, створених за допомогою цифрового друку. Ми швидко виготовимо тираж будь-якого обсягу, але найбільш економним буде замовити від 1000 шт.
  2. При виробництві візиток офсетний друк дозволяє домогтися вражаючого якості.
  3. Висока точність передачі кольору, чіткість ліній, яскравість і насиченість фарб забезпечують глибину і реалістичність зображення.
  4. Швидкий друк візиток і офсетний друк давно стали синонімами. Саме цей спосіб дозволяє домогтися максимальної швидкості виробництва поліграфічної продукції.
  5. Створювати по-справжньому красиві візитки офсетний друк дозволяє завдяки використанню різних матеріалів: це не тільки звичайний офсетний папір, але і варіанти з тисненням, фактурний картон, крейдований папір, пластик та ін.

Виготовлення візитних карток в друкарні «Акрополіс»

Друкарня «Акрополіс» здійснює професійну офсет-друк візиток з ідеальною передачею півтонів і чітким промальовуванням найдрібніших деталей зображення. Домогтися високої якості продукції вдається за рахунок використання обладнання від провідних брендів та високої кваліфікації операторів. Навчання співробітників — обов’язкова частина перед допуском до роботи: це дозволяє повністю виключити помилки.

Офсетний друк візиток здійснюється на гладкому матовому, крейдованому або глянсовому крейдованому, фактурному, перламутровому та інших видах паперу і картону. Детальніше — на сайті https://akropolis.com.ua/service/ofsetnaya-pechat/.

Доступна різна щільність — найпопулярніший варіант від 180 до 300 г / кв.м. Використовуються чорнило від провідних світових виробників: є глянцеві, металізовані, фолієвої та інші, що дозволяють домагатися незвичайних оптичних ефектів і робити візитки ще більш яскравими і ефектними.

Як замовити друк візиток в друкарні «Акрополіс»

Замовити офсетний друк візиток в нашому копіцентрів можна як особисто, так і дистанційно, відправивши файл для друку по електронній пошті або завантаживши через форму зворотного зв’язку на сайті. Наші фахівці уважно перевіряють макети перед відправкою на друк і при необхідності пропонують клієнтам внести корективи. Крім цього, у нас можна замовити офсетний друк листівок і будь-який інший поліграфії.

Висока швидкість друку забезпечується продуктивним обладнанням і роботою друкарні в режимі 24/7. У нас великий штат співробітників, готових вийти на нічну зміну, якщо є необхідність термінового виконання замовлення.

Забрати продукцію можна особисто в нашій друкарні або замовити доставку по Україні. Кур’єр узгодить зручний час доставки і привезе тираж візиток точно в строк. Якщо ви вирішите приїхати в наш офіс, то оціните зручну транспортну розв’язку і велику безкоштовну парковку.

Замовляйте офсетний друк візиток в друкарні «Акрополіс», щоб отримати відмінно зроблені, красиві, приємні на дотик картки, які позитивно позначаться на вашому іміджі!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий