Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Що таке контекстна реклама: пояснення простими словами

Контекстна реклама - це оголошення різного формату, які можна зустріти на будь-яких ресурсах інтернету. Ці банери можуть бути текстового, графічного або відеоформату. Підлягають розміщенню в будь-яких місцях сайтів: підвалі, заголовку, в центрі, в сайдбарі.

Зустріти даний вид оголошень можна ще і в пошуковій видачі, а також мобільних додатках.

Види контекстної реклами і її зовнішній вигляд

Рекламу прийнято розділяти на два типи: пошукова та мережева. На сьогоднішній день відсутні рамки для використання рекламних блоків, а можливості для рекламодавців і веб-майстрів продовжують розширюватися.

Пошукова реклама

Це вид реклами, який можна зустріти здесь після введення певного запиту в пошуковий рядок. Відображаються оголошення на перших трьох позиціях у видачі. Відповідно, клік по ній і ймовірність здійснення угоди велика.

Реклама мобільних додатків

Контекстна реклама спеціального формату. Її можна замовляти в Яндекс Директі. Дозволяється розміщувати оголошення на будь-яких майданчиках (в тому числі і інформаційних). За допомогою таких блоків можна залучати більше клієнтів.

Відеореклама

Порівняно новий формат. Зустрічається на інформаційних ресурсах, поштовика, мобільних додатках. Рекламодавець платить гроші за показ банера і за клік, в той час, як статичні блоки зараховують тільки клік і перехід.

Головні цілі контекстної реклами

Будь-який продукт, в тому числі і контекстна реклама обов'язково мають індивідуальні цілі. Полягають вони в наступному:

 1. збільшення продажів з сайту інтернет-магазину;
 2. пасивний дохід з інформаційних проектів;
 3. отримання дзвінків від потенційних клієнтів і оформлення замовлень;
 4. збільшення кількості передплатників і налагодження масштабної e-mail-розсилки;
 5. збільшення кількості скачування мобільних додатків з AppStore або Google Play;
 6. зробити інформування користувачів про вихід нового продукту або появі нового бренду.

Використовуючи контекстну рекламу, можна досягти максимальних результатів в просуванні свого сайту або блогу.

Переваги замовлення контекстної реклами

Перед оформленням власної рекламної кампанії для подачі оголошень необхідно ознайомитися з рядом переваг:

 1. Завжди є можливість звернутися до користувача інтернету, який знаходиться в пошуках того чи іншого продукту (зокрема того, який ви рекламуєте).
 2. Після правильного налаштування і запуску рекламної кампанії заявки і переходи на сайт починають з'являтися через кілька годин.
 3. У будь-який момент є можливість контролювати бюджет і його витрата на кліки по рекламних блоках.
 4. Передбачається детальна статистика. Вона допомагає проаналізувати ефективність з моменту переходу клієнта з реклами. За рахунок цього можна з легкістю оптимізувати результати.
 5. Дуже велике охоплення. За допомогою контекстної реклами Яндекс Директ і Google Ads можна залучити дуже велику кількість клієнтів до свого сайту. Але все залежить від бюджету, виділеного на такий спосіб просування.

На замітку! При введенні ключа в пошуковий рядок алгоритми Яндекса видають деяку кількість посилань, які, на їхню думку, відповідають запиту.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь