Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

ТОП МФО за якістю видачі онлайн-кредитів

На українському ринку мікрокредитування зараз працює понад 300 фінансових організацій. Серед них є і нові МФО, і давно знайомі позичальникам. У кожної компанії свої умови надання та видачі кредиту. Звичайно, є багато спільного (наприклад, необхідність заповнення електронної анкети клієнта), але є і відмінності.

Експерти вивчили думку позичальників і визначили ТОП-5 компаній, що надають найбільш якісний і зручний сервіс отримання онлайн-кредитів. Перш за все, аналізувалося зручність послуги, її доступність та оперативність прийняття рішення. Всі ці МФО представлені на сайті фінансового агрегатора. До слова, крім іншого, ці компанії пропонують новим клієнтам можливість оформити перший займ без відсотків.

У якому МФО процес організований краще

У нижчеперелічених компаніях клієнт може оформити та отримати кредит через интернет, не виходячи з дому, в режимі он-лайн. На схвалення заявки йде кілька хвилин. Після підписання договору в електронному форматі гроші оперативно зараховуються на карту.

Отже, в наступних МФО, на думку клієнтів, процес видачі кредиту організований краще, ніж у інших:

  1. Credit365
  2. Moneyveo
  3. CСloan
  4. CreditPlus
  5. Е-гроші

Інтерес до послуг мікрокредитування великий, пропозицій багато, зробити остаточний вибір часом непросто. На що ж звертає увагу більшість позичальників, здійснюючи підбір кредитів? І чому саме ці компанії потрапили в ТОП-5?

Які критерії впливають на вибір МФО

сайт
Інформація на сайті доступна для розуміння і актуальна. Позичальник отримує відповіді на свої питання про те, у скільки йому обійдеться кредит, чи є послуга пролонгації, які штрафні санкції загрожують у разі несвоєчасної виплати. Щоб знайти зазначену інформацію, не потрібно довго "гуляти" по сайту, тому отримати позику без відмови на карту швидше і простіше.

підтримка
Має значення час очікування з'єднання з оператором колл-центру, якість і оперативність відповідей на елементарні запитання. Наприклад, про розмір процентної ставки, про терміни кредитування, необхідності поручителя (або контактної особи).

способи погашення
Цінується багатоваріантність оплати кредиту. У зазначених МФО займ можна оплатити в особистому кабінеті на сайті компанії, в терміналах самообслуговування, в касі банку, за допомогою інтернет-банкінгу і компаній-партнерів.

Програма лояльності
Важлива і можливість отримання новими клієнтами безвідсоткового кредиту, надання діючим доступу до більшої сумі на більш тривалий термін. А також надання бонусних знижок і зниження стандартної відсоткової ставки.

Наявність офісів і паперовий договір
Онлайн-кредитування - це зручно, але багато клієнтів хочуть мати на руках роздрукований паперовий договір з мокрою печаткою. Для них важливо прийти в офіс компанії і наживо поспілкуватися з менеджером.

Для компанії, яка приймає рішення про видачу позики, в свою чергу важлива кредитна історія клієнта. Детальну інформацію про це можна прочитати на сайті Skywards - фінансового помічника позичальників.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь