Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Оренда спецтехніки: умови і вигода

Взяти спецтехніку в оренду завжди вигідніше, ніж її купити. Нове і навіть вживане устаткування часом коштує дуже дорого. Тим більше немає сенсу її купувати, якщо техніка потрібна для проведення разових робіт.

Переваги оренди:

  1. За відносно невелику суму, яка становить зазвичай близько 1-2% від вартості техніки, ви отримуєте необхідне обладнання.
  2. Всі витрати на оренду вам відомі заздалегідь, тому остаточну суму можна включити до кошторису.
  3. Сервісне обслуговування та ремонт спецтехніки лягає на плечі її господаря.

При необхідності вам навіть не потрібно мати досвідченого фахівця в своєму штаті: компанія
https://betononasos.com.ua пропонує орендувати обладнання разом з екіпажем.
Великий вибір різних видів будівельних, підйомних і інших спеціалізованих машин, серед яких можна вибрати найбільш підходящу для вашого об'єкта.

Опис роторного бетононасоса

Для рівномірної подачі керамзитобетону використовують тільки роторні бетононасоси. Вони мають більш простий і при цьому надійну конструкцію, ніж інші види АБН. Принцип роботи роторного бетононасоса простий. Щоб зрозуміти, як працює роторний бензонасос, досить наступити ногами на шланг з водою, і подивитися, як вона видавлюється.

Вихідний патрубок бетононасоса зв'язується з гнучкою трубою, яка покладена на жорстку основу півколом. Ротор забезпечений роликами, які катаються по бетоноводу і видавлюють з нього керамзитобетон.

Використання роторного бетононасоса має низку переваг:

  1. Простий механізм і відсутність складних компонентів. Роторний бетононасос складається з приймального бункера, ротора з роликами і приводу. Він міститься в корпус, в якому розташований разом з гнучкою частиною бетоноводу.
  2. Низький рівень шуму. Роторний бетононасос працює досить тихо.
  3. Компактні розміри і невелика вага. Робить процес транспортування і зберігання бетононасоса простим і зручним.

І хоча роторні бетононасоси мають трохи меншу продуктивність, ніж поршневі види, для прокачування керамзитобетону добре підходять, забезпечуючи мінімальний ризик забивання бетоноводу.

Умови оренди спецтехніки в компанії https://betononasos.com.ua:

Наша компанія працює без вихідних. Потрібна техніка буде доставлена на ваш об'єкт в будь-який день.
Сервісне обслуговування також здійснюється 7 днів на тиждень.

Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть вибрати потрібну модель.

У нашій компанії працюють машиністи, оператори, водії навантажувачів зі стажем більше 10 років.

Візьміть в оренду навантажувач, бульдозер, підйомник, виброкаток, автокран або будь-яку іншу техніку. Ви побачите, що це набагато вигідніше, ніж володіти цим обладнанням. Тим більше, що для кожного нового об'єкта або проекту вам напевно знадобиться зовсім інший вид машин. І ми завжди раді будемо надати його для вас в оренду!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь