Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Віза в США в умовах 2020-2021

Американська віза - це відмінний варіант заробити, і можливість отримати ПМЖ. На даний дозвіл https://www.worldvisa.com.ua/ можуть розраховувати особи до 55 років, які мають хорошу освіту і досвід роботи в певній сфері.

Розраховувати на візу можуть ті люди, які володіють англійською і мають якусь кваліфікацію. Як відомо, конкуренція тут дуже висока, тому сама процедура багатоетапна і коштує недешево.

Пропонуємо клієнтам візову підтримку від експертів, і виконаємо саму копітку роботу, використовуючи весь життєвий досвід. Це і перевірка пакету паперів, і заповнення спеціальної форми анкети, і запис на співбесіду, і оплата консульського збору, і кваліфіковані консультації від професіоналів.

США є найбільшим гравцем на ринку в усьому світі. Через впливової економіки, в країні необхідно створювати велику кількість робочих місць. Це дає можливість роботодавцям пропонувати хороші умови для співробітників, що і приваблює людей з усього світу. Звичайно, в першу чергу, тут мова йде про кваліфікованих робітників, які відрізняються видатними здібностями, талантами та вміннями, тому в таких людях США в 2020-2021 році зацікавлені особливо.

Документація оформляється за єдиною схемою. При цьому є кілька категорій віз. Кожен випадок є індивідуальним, тому завжди необхідна консультація фахівця. Позитивне рішення залежить від безлічі факторів, і якщо ви хочете, щоб процес оформлення пройшов успішно, звертайтеся за допомогою до нашої компанії.

Необхідні папери, які потрібно зібрати:

  1. закордонний паспорт;
  2. підтвердження відправлення анкети DS-160;
  3. український паспорт;
  4. квитанція про сплату консульського збору;
  5. кольорова фотографія розміром 5х5 см;
  6. диплом;
  7. вхідний номер петиції;
  8. папери з останніх місць роботи;
  9. підтвердження запису на співбесіду.

Найголовніше в отриманні американської робочої візи - це пошук роботодавця, який буде готовий оформити всі папери і довести, що буде нормально платити. Для більшості видів віз потенційний наемщик подає петицію за стандартною формою, для якої йому буде потрібно диплом і резюме і ряд інших документів. Коли петиція буде готова, роботодавець отримає повідомлення про підтвердження, і далі все буде залежати від ваших дій.

Що повинен зробити роботодавець:

довести, що ваше майбутнє місце необхідно і вимагає навичок професіонала;
показати, що зарплата не буде менше типової для працівників цього напрямку;
пред'явити докази, що його фінансове становище дозволить виплачувати гроші в повній мірі;
гарантувати, що ви є професіоналом своєї справи.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь