Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Як обрати мототрактор

На сільськогосподарському ринку, серед фермерів і городників більшої популярності набуло використання мототракторів. В асортименті є такі моделі: LIDER, FORTE, VIPER, ZUBR, CLAUS, DW і інші. Пропонована нами сільгосппродукція, а саме мототрактори, будуть корисні не тільки фермерам, у яких в господарстві є великі плантації, а й садівникам і городникам.

Компактні мототрактори зарубіжного і вітчизняного виробництва сьогодні є зручною і сучасною сільськогосподарською технікою. По суті це кращий вибір для невеликого фермерства. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати мінітрактор під конкретні завдання і розмір угідь. Вони працюють на площах сумарно до 10 гектар максимально ефективно. При цьому готові виконати будь-які поставлені завдання. У всій серії міні-тракторів двигуни внутрішнього згоряння працюють на основі дизельного палива. Щоб обрати та придбати трактори у львові — переходьте за посиланням.

В якості системи охолодження обраний класичний водяний варіант. Тому двигуни не бояться перегріву і готові працювати без зупинок скільки буде потрібно.

Основні переваги мінітракторів — це:

  1. можливість самостійно відрегулювати передню і задню колію.
  2. є блокування диференціала.
  3. швидка зміна навісного обладнання завдяки сучасній електричній системі.

Найпопулярніша техніка згідно зі статистикою продажів на території країн СНД це моделі T-15, T-18 і T-25. Причому за цифровим позначення моделей ховається кількість кінських сил. Тому підібрати мінітрактор для свого господарства буде досить просто. Варто пам’ятати, що у моделі Т-15 захоплення грунту дорівнює 1 метру 20 см, а більш старші моделі захоплюють на 20 см більше грунту.

Оператору по-справжньому зручним перебувати в мінітракторах тривалий час. Сидіння комфортне, органи управління знаходяться на відстані витягнутої руки. Крім цього, всі інформаційні дані виводяться на табло, є також бічні дзеркала і повноцінне освітлення.

Для збільшення універсальності рекомендується додатково купувати навісне обладнання. Це може бути косарки, культиватори, причіп, лопата відвал, різні граблі та окучники, фрези і сівалки. Крім цього є копачі і сажателі. Що дозволяє прискорити процес збору врожаю. Мототрактор завжди готовий повністю взяти на себе всі завдання по обробці грунту та висадці, а також подальшого збору врожаю.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий