Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

10 причин бути пк-геймером та грати в міні-ігри в 2020

Купівля або збірка ПК може дати геймерам більше переваг, ніж традиційні консолі.

В останні роки пк-геймінг став більш доступним напрямком для відданих геймерів. Ось 10 причин перейти на бути пк-геймером в 2020 році.

Одним з останніх основних продуктів бренду Xbox є Xbox Game Pass Ultimate. Ця підписка дозволяє гравцям на Xbox і ПК грати в будь-яку гру в каталозі, який налічує більше двохсот тайтлів, і надає доступ до нових ігор, випущених ігровими студіями Xbox при запуску.

Якщо ви були прихильником екосистеми Xbox протягом останніх двох десятиліть або вирішили перейти від PlayStation в цьому році, покупка ПК дає вам всі переваги екосистеми Xbox, такі як Game Pass, а також дає всі інші переваги ПК. Величезний каталог ігр - на сайті https://zarium.com/.

Клавіатура і контролери

Хоча багато комп'ютерних геймери використовують клавіатури вже кілька десятиліть, домашні консолі до сих пір не змогли успішно включити їх в екосистему. Замість цього протягом останніх кількох поколінь Xbox і PlayStation наполягали на тому, щоб шанувальники купували все нові контролери кожен раз, коли виходить нова консоль.

Це плюс витрати до нових консолей. На додаток до використання миші і клавіатури, ПК-геймери можуть використовувати кілька різних контролерів.

Апгрейд заліза

Приблизно кожні вісім років Xbox і PlayStation кажуть, що прийшов час перейти на нове покоління апаратного забезпечення. Це означає для консольних геймерів, що прийшов час витратити значну суму грошей, щоб грати в новітні ігри.

Для комп'ютерних геймерів покоління просто не існують. Хоча все ще є шанс не мати достатньо потужного устаткування для запуску певних ігор, ПК-бояри можуть оновлювати обладнання на свій розсуд. Хоча це може привести до більшої кількості грошей в цілому, вартість наявності потужного ігрового ПК може бути розподілена на кілька років, що є безсумнівним плюсом.

Доступний стрімінг

За останні кілька років стрімінговий геймплей на таких платформах, як Twitch, став одним з основних продуктів індустрії. Хоча існують способи потокової передачі геймплея Xbox і PlayStation на різних платформах, більшість способів вимагають додаткового обладнання, такого як карта захоплення і комп'ютер.

Для комп'ютерних геймерів, зацікавлених в потокової передачі Twitch, однак, вартість входу значно нижче. Завантаживши безкоштовне потокове програмне забезпечення, таке як OBS, комп'ютерні геймери можуть вийти в прямий ефір на Twitch. Можливо, це не ідеальний спосіб потокової передачі ігор, але цього достатньо, щоб почати.

Кроссплей

Одна річ, яка визначила покоління Xbox One і PlayStation 4 - це кроссплей. Геймери тепер можуть грати в одні з найбільших ігор зі своїми друзями, незважаючи на те, яка платформа у них є. Насправді це означає, що геймерам більше не потрібно враховувати, на якій платформі грають друзі. Великий вибір ігр - на сайті https://zarium.com/html.

Оскільки кроссплей стає новою нормою для індустрії, чому б не купити апаратне забезпечення, яке дозволить отримати найкращий ігровий досвід?

Відсутність проблем забезпечення сумісності

Коли Xbox оголосила, що Xbox One буде включати зворотну сумісність, ігровий світ позитивно вибухнув. Хоча це був важливий крок у правильному напрямку для консольних геймерів, ця проблема просто не існує на ПК.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь