Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Країни об’єдналися для ліквідації наслідків, викликаних чималою коронавірусною кризою, яка через пандемію не пройшла безслідно

Особливо ця проблема близька країнам, які мають невеликий бюджет і для яких фінансові проблеми не є чимось новим. ЄС всіма можливими зусиллями подався допомагати тим, хто цього найбільше потребує, в тому числі і Україні.

На дану макроекономічну підтримку було виділено 1,2 млрд євро кредитного фінансування, які будуть надані на основі підписаного меморандуму, з зазначеними в ньому конкретними зобов’язаннями щодо реформування. Український уряд отримав ряд вимог від Європейської комісії, головними серед яких є покращення бізнес клімату та процесів управління державними підприємствами, зміцнення верховенства права, реформування судової системи, підтримка конкуренції на ринку газу, запровадження нових якісних правил в управлінні державними фінансами.

На даному етапі не слід забувати і про доволі складне становище державного бюджету України, за період з січня по серпень було виконано з дефіцитом в понад 51 млрд грн. Тобто, дефіцит в цьому році передбачається на рівні 7,5% ВВП. За словами заступника міністра фінансів консультації щодо формування бюджету тривають і досі, адже слід врахувати нестабільність економічної ситуації в країні на даному етапі. Так, на 2021 рік передбачають зменшення рівня дефіциту бюджету до 6%, в 2022 році – 4,5%, а в 2023 році дефіцит складе 3% ВВП.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *