Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тайський бокс — боротьба з віковою історією

Тайський бокс — це унікальний вид боротьби, заснований ще 2000 років тому. Боротьба «восьміруких» зазнала багато змін перш, ніж стати одним з найпопулярніших видів єдиноборств у всьому світі. Цей вид спорту називають боєм восьми кінцівок.

Все тому, що в спарингу активно задіяні лікті, коліна, руки і ноги. Тут немає формальних комплексів, широко представлених в інших видах спорту, зате кілька ударів і зв’язок доводяться до автоматизму чіткої, щоденною роботою.

Секрет успіху тайського боксу в поєднанні вікових традицій і успішних нововведень. Видовищність, відпрацьована до дрібниць техніка, повне задіяння всіх кінцівок в бою — все це характеризує Муай-тай. Заняття включають в себе роботу зі снарядами, спаринг-сесії, а також тренування різної інтенсивності.

Допомагають зміцнювати психічне здоров’я. Наполегливість, рішучість, цілеспрямованість, концентрація, що виробляються в процесі тренувань, не дадуть шансу тривожності і стресу. Саме тому цей вид єдиноборств підходить для людей різної статі і віку. Тайський бокс для дітей — це можливість зробити дитину фізично витривалим і міцним, а також цілеспрямованим.

Традиції Муай-тай, які зберігаються століттями

Муай-тай — це боротьба, яка шанує вікові традиції. Бійці на поєдинок надягають традиційний оберіг-пов’язку на плече. А крім того, перед боєм відбувається ритуал, що складається з молитви і танцю. Цей вислів подяки батькам і тренеру за терпіння і турботу. Деталі церемонії можуть відрізнятися, але їх об’єднує те, що на голові бійців під час молитви знаходиться монконг-убір у вигляді скручених 108 ниток. Ритуал здійснюється особою до вчителя в знак поваги. Промовляючи молитву, боєць повинен обійти ринг, поклонившись в кожному кутку, як би запечатуючи його від злих духів.

Спортивний клуб www.athlete.com.ua/tayskiy-boks запрошує дітей та дорослих записатися на кікбоксинг і тайський бокс. Це можливість зробити дитину впевненим в собі, цілеспрямованим і сильним. Заняття ведуть професійні тренери з великим досвідом роботи!

Боксери дотримуються кодекс честі, для боротьби характерні шанобливе ставлення до суперника і оточуючим в будь-який час. Неприпустимі образи. Навіть в звичайному житті бійці є прикладом скромності, стійкості і чесності. Завдяки таким заняттям можна отримати:

  1. красиве і підтягнуте тіло;
  2. витривалість;
  3. гнучкість;
  4. спритність і координацію;
  5. впевненість в собі.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *