Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Переваги вуличного LED-екрану

Вуличні LED-екрани давно довели свою ефективність при транслюванні інформації.

Вуличні led экраны досить ефективні при транслюванні рекламних та інформаційних відеоповідомлень. Конструкція надійна, споживає мало електроенергії та володіє гарною якістю зображення.

Переваги LED-екранів

Конструкція вуличних LED-екранів відрізняється підвищеною міцністю, що дозволяє витримувати механічні дії. Крім того, сучасні моделі можуть застосовуватися в діапазоні температур від -40 до +50 градусів. Корпус захищає внутрішні елементи від вологи та пилу, ступінь захисту не менше IP65.

Тривалість роботи складає 50 тисяч годин при експлуатації в максимальному режимі яскравості. При стандартній інтенсивності цей показник збільшується вдвічі.

Окремо варто відзначити ефективність LED-екранів від рекламних показів. Просування послуг і товарів здійснюється за рахунок цілого ряду переваг:

  1. LED-екран показує зображення, яке видно навіть на великій відстані;
  2. вуличний відеоекран відтворює контент в декількох форматах, це може бути відео, таблиця, фото, текст або графіка;
  3. інформація на світлодіодному екрані легко оновлюється, що дозволяє налаштувати періодичність.

Параметри вибору

Вуличний відеоекран може мати різні технічні характеристики в залежності від умов експлуатації. Тому вибираючи LED-екран, важливо враховувати наступні його параметри:

  1. Яскравість. Цей показник залежить від типу світлодіодів, для вуличних екранів оптимальним є 5500 кд. LED-екрани працюють на підвищеній яскравості, щоб перехожі могли бачити зображення при будь-яких погодних умовах.
  2. Кут огляду. Сучасні моделі мають оглядовість 140 градусів до горизонтальної площини та 60 градусів до вертикальної площини.
  3. Розширення. Роздільна здатність є головною характеристикою зовнішніх світлодіодних екранів. У міру збільшення щільності пікселів деталізація картинки буде поліпшуватися.
  4. Кольорові характеристики. Зовнішні LED-екрани можуть бути монохромними або кольоровими. Останні здатні відтворювати всю гаму кольорів, а у випадку з першим варіантом доведеться вибрати один відтінок (зелений, жовтий, червоний).
  5. Послідовність обробки сигналів. Сучасні вироби оснащені просунутою системою обробки вхідного сигналу, мають входи HDMI, SDI, DVI, DP і т.д.
  6. Енергоспоживання. Зовнішні LED-екрани споживають в середньому не більше 600 Вт/кв.м (багато в чому залежить від типу пікселів).

Особливості установки вуличного відеоекрана

Перед тим як почати монтаж вуличного відеоекрана потрібно розробити проєкт, незалежно від того, встановлюється рекламна конструкція на ногу, дах або фасад будівлі. Крім безпосередньо монтажу металоконструкцій, також виконується підведення інтерфейсного і силового кабелю. Після проведення монтажу вуличного відеоекрана здійснюються пусконалагоджувальні роботи.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *