Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як відрізнити сумку відомого бренду від підробки

На жаль, довірливих покупців часто хочуть обдурити, вручаючи замість знаменитої брендової речі строкату підробку. Як відрізнити справжню річ від неякісного мотлоху?

Кожна брендова модель з максимальною ретельністю перевіряється на наявність різних видів браку. Нерівний шов, нитка що стирчить, або будь-яка інша найменша недосконалість неприпустима, якщо мова йде про справжню модну сумку відомої марки.

Речі преміум класу, як правило, виготовляються вручну. Відповідно, розповідь про заводський брак - це перший тривожний дзвіночок.

Досить часто знак якості і оригінальності речі ставиться саме на фурнітурі і являє собою особливе маркування. Як результат - все замки, заклепки, ланцюжки, блискавки та інші деталі повинні виглядати бездоганно.

Знамениті бренди практично не випускають вироби з грубої шкіри. Найчастіше в роботі використовуються тонкі, приємні на дотик і м'які матеріали. Придбати marc jacobs сумки в BLAZE можна за посиланням.
Увагу слід приділити не тільки якості тканини або шкіри, але і якості фарбування. Ніяких патьоків, потертостей або шарів бути не повинно. Важливий факт: брендова сумка відмінно гнеться і миттєво відновлює первинну форму.

У пошуках деталей, найчастіше пропускаємо найголовніше - назву. Дуже часто на підробках ім'я знаменитого бренду написано іншим шрифтом, літери нерівні або в назві і зовсім присутні помилки.

Серійний номер - головний знак автентичності. Стікер прикріплюється таким чином, що зняти і при цьому не пошкодити його просто неможливо. На підробках стікери часто просто приклеєні поверх самого виробу.

Вибираючи брендову сумку, слід пам'ятати - дорогий продукт завжди продається в дорогій упаковці. Для виготовлення упаковки використовуються найякісніші матеріали. На ній не може бути жодних дефектів - нерівне фарбування, плями і інші «надлишки». Додаткові аксесуари акуратно і щільно упаковані і є частиною комплекту. Вони не можуть продаватися окремо або пропонуватися у вигляді приємного бонус або подарунка.

Плануючи похід в магазин, краще заздалегідь ознайомитися з відмінними ознаками обраної торгової марки. Головне пам'ятати - кожен бренд має власні відмінні риси. Простий приклад: моделі Prada ніколи не матимуть контрастних підкладок. Колір тканини підбирається до відтінку основного матеріалу - це невід'ємна частина бренду. Відмітна особливість сумок Dior - насичена, яскраво-червона підкладка. На ній витканий логотип бренду в тон підкладки.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь