Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Терморегулятори для електричної теплої підлоги — все, що вам потрібно знати про них

Є багато способів обігріти свій будинок, і один з них — це електрична тепла підлога, яка просто захопила український ринок. Підлоги з підігрівом роблять будинок затишніше. Це рішення особливо гарне, коли вдома є маленькі діти, які люблять грати на підлозі. Комфорт, пов’язаний з випромінюванням приємного тепла, є одним з найбільших переваг так званої «теплої підлоги», незалежно від того, чи є це стандартним електричним або інфрачервоним обігрівом.

Ходіння босоніж з однієї кімнати в іншу без шкарпеток і капців або вихід з ванни на теплу плитку — це переваги електричної теплої підлоги, які найбільш часто згадуються. Найчастіше таку підлогу встановлюють у вітальні або ванній кімнаті.

Для керування системою тепла підлога потрібний електричний терморегулятор.

Підібрати якісні терморегулятори для електричної теплої підлоги ви можете за посиланням.

Зверніть увагу, що терморегулятори незамінні для підтримання комфортної температури в приміщення. Саме завдяки цим пристроям ви можете виставити бажану температуру і тепла підлога в стислі терміни нагріється.

Види терморегуляторів для теплої підлоги та їх функції:

Спочатку варто відзначити, що існує кілька видів терморегуляторів. У кожного з термостатів є свої переваги та недоліки, але саме програмовані сенсорні терморегулятори з функцією wi-fi обирають все більше і більше користувачів.

Головне завдання терморегулятора — підтримання встановленої температури, тому він:

  1. • включає і відключає підігрів у міру змін температури повітря в приміщенні;
  2. • включає економний режим в нічний час або на момент відсутності мешканців;
  3. • включає або відключає систему в заданий час.

Сьогодні у продажу представлені кілька різновидів терморегуляторів, кожен з яких виконує певні функції. Терморегулятори для підлоги системи обігріву діляться на:

  1. • механічні;
  2. • електронні;
  3. • програмовані;
  4. • сенсорні.

МЕХАНІЧНІ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ

Механічний терморегулятор вважається більш бюджетною моделлю, яка відрізняється простотою в експлуатації. Регулювання температури з його участю здійснюється вручну. Придбати цей варіант варто, якщо стоїть завдання підтримувати оптимальний температурний режим в приміщенні з маленькою площею, коли немає гострої потреби економно витрачати електроенергію.

ЕЛЕКТРОННІ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ

Відмінність електронних моделей від механічних полягає в наявності рідкокристалічного дисплея. На електронне табло виводиться вся інформація щодо температури поверхні, що обігрівається.

ПРОГРАМОВАНИЙ ТЕРМОРЕГУЛЯТОР

Моделі такого плану дозволяють задавати певний час самостійного включення і виключення системи підлогового обігріву. Більшість з них можна запрограмувати на добу і навіть на кілька днів вперед. Подібні пристрої найкраще встановлювати в разі, якщо приміщення, що обігрівається може похвалитися нескромно площею і є необхідність звести до мінімуму витрати на електроенергію.

СЕНСОРНІ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ

Для сенсорних моделей характерні ті ж характеристики, що й для програмованих пристроїв, проте вони вважаються більш вдосконаленими. Сенсорні терморегулятори для теплої підлоги оснащені рідкокристалічним дисплеєм, мають яскраве підсвічування. Налаштувати систему за участю такого термостата не складе проблем — достатньо всього лише встановити новий режим шляхом натискання на сенсорні кнопки. Перевага такої моделі також полягає в тому, що в ній продуманий захист від перепадів електроенергії, позапланових відключень, впливу вологи, що дозволяє встановлювати її в приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість.

Також в деяких сенсорних термостатів вмонтована функція wi-fi, завдяки її ви можете дистанційно керувати терморегулятором, це дуже зручно коли вас не має вдома, а потрібно підтримувати певну температуру в приміщені, або навпаки ви не хочете, підійматися з ліжка або дивану, щоб вимкнути систему підігріву, це легко буде зробити за допомогою кількох дотиків у смартфоні.

На завершення хотілося б відзначити, що купувати можна термостат і систему «тепла підлога» різних виробників, головне — це офіційна гарантія та перевірена якість продукту!Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь