Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Запчастини для ноутбуків: несправності і вибір комплектуючих

Комплектуючі для ноутбуків набагато рідше використовуються для поліпшення та оновлення пристрою в порівнянні з персональними комп'ютерами у зв'язку з конструктивними відмінностями. Зазвичай комплектуючі для ноутбуків потрібні для заміни поламаних деталей. Відповідно, актуальним стає питання про запчастини, відповідні оригіналу за якістю.

Поширені проблеми та поломки

До найбільш часто виникаючих проблем ноутбуків відносять:

  1. пошкодження матриці (екрану), корпусу або шлейфа - поширена поломка внаслідок активного або неакуратного використання пристрою;
  2. лампа підсвічування виходить з ладу при частих перепадах напруги, механічному впливі;
  3. знос акумулятора - ресурс служби батареї обмежений і вимагає регулярної заміни;
  4. вихід з ладу систем охолодження може швидко привести до інших поломок;
  5. проблеми з клавіатурою або тачскріном - їх активне і тривале використання призводить до несправностей;
  6. блоки живлення і кабелі також можуть виходити з ладу внаслідок перепадів напруги;
  7. поломки приводу, контролерів, блоків, інших систем.

У більшості випадків ремонт таких запчастин недоцільний. Заміна не тільки обходиться дешевше, але і дає більше гарантій справної роботи в майбутньому. Однак, для цього комплектуючі слід купувати в перевірених центрах (для прикладу, на zeto), з урахуванням рекомендацій фахівців.

Як вибирати запчастини?

Як тільки несправність встановлена ​​- звертаються до перевірених постачальників комплектуючих. Орієнтуватися слід на репутацію компанії, терміни її присутності на ринку, відгуки, партнерські угоди. Статус офіційного постачальника і контракти з виробниками запчастин гарантують не тільки широкий асортимент продукції, але і якість її заміни.

При зверненні в онлайн сервіс враховують також умови співпраці. Консультування, рекомендації, ціни та знижки, наявність сертифікатів, доставка - все це показує надійність магазину і готовність до довірчої взаємодії.

У питанні вибору комплектуючих звертають увагу на оригінальність запчастини. Оптимальним вибором вважається придбання аналога у того ж заводу-виготовлювача. В цьому випадку стару запчастину просто змінюють на нову. Знайти таку можна в офіційних постачальників і партнерів виробника.

Неоригінальна запчастина - це аналог з тими ж технічними характеристиками, але не завжди відповідний за якістю. Такі комплектуючі виробляються як за угодою з заводом-виробником, так і без неї. Продукція нерідко обходиться дешевше, однак передбачає певні ризики.

Нерідко усунення несправностей поєднують з поліпшенням ноутбука. В цьому випадку запчастину змінюють на більш сучасну. Однак, для таких дій потрібно враховувати сумісність всіх комплектуючих - консультація фахівця дозволить зробити оптимальний вибір.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь