Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Де використовується галька

Галтований камінь або галька є природним матеріалом мінерального походження, широко застосовуваним в будівельній та промисловій галузях. На вигляд галька являє собою дрібні круглі камінці, діаметр часто яких не перевищує 1 см., Сформовані в результаті впливу зовнішніх природних факторів. Вихідними породами для утворення гальки є кварц, граніт, доломіт. Обкатка мінералів до гладкої округлої форми відбувається у водному або навколишньоводному середовищі.

У будівництві галька застосовується для зведення фундаментів будівель, облаштування дорожніх покриттів, трас і магістралей. Галька дрібної фракції використовується в якості наповнювача для виготовлення бетону, відсипання доріг і площ під заливку фундаментів. Крім цього галька, як і керамзит, застосовується в ландшафтному дизайні для оформлення садових доріжок, акваріумів, фонтанів, басейнів, ставків, штучних водойм, квітників і газонів.

Різноманітність форм і кольорів будматеріалу цього виду на сайті https://kamen.kh.ua робить можливим здійснення найрізноманітніших дизайнерських ідей і задумів, в ході виконання яких галькою покривають пісок, облицьовують будівлі або прикрашають відкриті майданчики.

У власників заміських будівель, які бажають впорядкувати прилеглу до будинку територію, є безліч варіантів того, як це зробити. Один з них - власними руками або за допомогою досвідчених будівельників організувати садову доріжку. Це дозволити не тільки прикрасити зону саду, але і допоможе спростити догляд за деревами і чагарниками.

Якими перевагами володіє підлга з гальки

Технологія виготовлення підлоги у ванній кімнаті з натуральної гальки досить проста і може бути реалізована без участі фахівця. У такої підлоги є безліч плюсів:

  1. має терапевтичний ефект;
  2. є естетично привабливою;
  3. проста у виконанні;
  4. передбачає індивідуальні рішення.

Галька, придбати яку можна на сайті kamen.kh.ua/product-category/galka/ - саме тут можна вигідно купить белую гальку в харькове, може використовуватися як декоративний елемент для покриття окремих фрагментів підлоги та стіни.

Опуклості, утворені камінчиками, є чудовим масажером для стоп і спричиняють терапевтичний вплив на організм, приносячи йому незаперечну користь. Естетична привабливість, можливість різноманітних дизайнерських рішень, а також відносна дешевизна матеріалу, сприяють зростаючому інтересу до такого роду підлогового оформлення.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь