Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як обрати пункт обміну валют

На день сьогоднішній операції, пов'язані з обміном валют, в Україні здійснюються в двох форматах. Перший - через банківські установи, другий - через спеціальні обмінні пункти. І якщо з банками все більш-менш зрозуміло, адже їх діяльність суворо регламентована державою і ведеться за певними нормами загальним для всіх, то в другому випадку варто врахувати найважливішу річ: співпрацювати можна тільки з ліцензованими обмінниками! Інакше гарантії, що валютні операції будуть проведені без проблемних наслідків, в общем-то і немає.

Відзначимо такий момент, пов'язаний з ринком валют в Україні: обмінні пункти, провідні свою діяльність на легальній основі, кажуть фахівці, на даному етапі користуються більшою популярністю, ніж банківські фінустанови. І причина проста - такого роду обмінники в прямому сенсі цих слів «тримаються ближче до людей». Починаючи фінансовою політикою: їх курс обміну, як правило, відрізняється від банківського в більш привабливу сторону. І завершуючи тим, що свою діяльність вони організують максимально зручно для клієнта: широко і відкрито говорять про свої послуги в Інтернет, а в оффлайн розташовують пункти обміну валют ужгород, що називається, в крокової доступності.

І це той самий варіант діяльності, коли для зручності клієнтів робиться все і трішки більше. Так, наприклад, в Ужгороді - а в місті компанія представлена декількома філіями - питання з обміном валют вирішується буквально в пару кліків-кроків. Процес стартує на сайті https://obmin.uzhgorod.ua/ з уточнення актуального курсу, при необхідності спілкування з фахівцями (по телефону або в Telegram) і завершується оффлайн в одному з пунктів, розташованих комфортно з точки зору доступу до них. До речі:

На відміну від звичайних обмінних пунктів, ми пропонуємо нашим клієнтам також допомога в безготівковому переказі грошових коштів, в тому числі і в ближнє зарубіжжя. І зробити це можна навіть вигідніше, ніж у банку, - підкреслюють фахівці компанії.

І! Ще одна «фішка» визначає клієнтоорієнтованість компанії, - курс валюти можна бронювати на годину. Зручно? Більше, ніж зручно. По суті, опція - гарантія того, що угода буде проведена в тому ритмі, на який спочатку налаштувався клієнт. Які б потрясіння не «здивували» за ці 60 хвилин фінансовий ринок. Особливе значення це має, погодьтеся, коли обмін валют - вид заробітку.

Довіряй але перевіряй

А чи існують загальні ознаки, за якими можна відрізнити сумлінну пункт обміну валют від закладів так званого «чорного валютного ринку»?

Існують. І ці знання, до слова, несуть статус «важливої інформації», а не є простим «приводом для роздумів», який можна взяти до відома, а можна і пропустити повз вуха. З тієї простої причини, що в разі, якщо ви за своїм незнанням і неуважності натрапите на нечесних на руку ділків, то допомогти вам буде фактично нікому.

Навіть поліція буде, швидше за все, не на вашому боці. Вся справа в тому, що валютні операції без ліцензії - порушення, яке визнано таким згідно ст. 162 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкції? Попередження - при кращому розвитку ситуації, і великий штраф з конфіскацією валютних цінностей, коли «все погано».Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь