Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Юридичний захист для бізнесу

Як показує юридична практика, люди, які займаються бізнесом, часто звертаються до юристів за допомогою з метою придушення або припинення тиску на них з боку правоохоронних органів.

Так уже склалося, на жаль, що будь-який успішний бізнесмен, який розвиває свою справу, забезпечує людей новими робочими місцями, справно платить всі збори і податки, а також отримує прибуток, стає об'єктом тиску. Цьому може сприяти ряд причин - від "активності" конкурентів до співпраці з контрагентами, які займаються сірими, нелегальними схемами.

Зрозуміло, що відкритого тиску немає. Воно найчастіше проявляється у відкритті кримінального провадження щодо самого бізнесмена або співробітників його компанії, і проведенні досудового розслідування. Природно, що нормальному, законослухняному людині досить складно з цим змиритися і все це накладає негативний емоційний і психологічний відбиток. Як здійснюється подготовка жалоб в антирейдерскую коллегию - читайте за посиланням.

В рамках провадження досудового розслідування доводиться стикатися не тільки з допитами, а й рядом інших слідчих заходів:

 1. накладенням арешту на майно;
 2. обшуками;
 3. виїмкою;
 4. проведенням очної ставки;
 5. експертизою.

Адвокати з юридичної компанії antinalog.com.ua мають успішний, багаторічний досвід роботи в бізнес-сфері та знають, як захистити ваше підприємство, незалежно від організаційно-правової форми, від тиску правоохоронних органів.

Послуги адвоката під час захисту від тиску правоохоронних органів

До нас може сміливо звернутися фізичне-підприємець і представник юридичної особи. Ми представляємо інтереси і захищаємо ваш бізнес від тиску органів усіх інстанцій, незалежно від рівня.

В рамках захисту ми пропонуємо своїм клієнтам:

 1. повний, об'єктивний збір інформації і всіх важливих відомостей, що стосуються конкретної проблеми;
 2. аналізуємо роботу підприємства;
 3. розробляємо комплексну стратегію, здійснюємо заходи, спрямовані на захист вашого бізнесу;
 4. виявляємо найбільш незахищені, вразливі місця бізнесу, шукаємо причину їх появи і пропонуємо варіанти вирішення цієї проблеми;
 5. надаємо юридичну допомогу в кримінальному провадженні;
 6. представляємо інтереси в судах всіх інстанцій;
 7. супроводжуємо при провадженні досудового розслідування і т.п.

Чому варто звернутися саме в юридичну компанію antinalog.com.ua:

 1. наші співробітники мають багатий, успішний юридичний досвід і спеціалізуються на кримінальному праві і процесі;
 2. ми добре розбираємося і розуміємо методику і тактику роботи правоохоронних органів;
 3. допомагаємо подолати свавілля, оскаржимо рішення органів, уповноважених на проведення досудового розслідування;
 4. перед укладенням договору на надання юридичної допомоги обговорюємо всі нюанси, об'єктивно оцінюємо перспективу вирішення проблеми;
 5.  гарантуємо результат;
 6.  працюємо відкрито і відповідно до чинного законодавства.

Що конкретно ми можемо запропонувати нашим клієнтам?

Ситуації, коли людина стикається з тиском з боку правоохоронних органів, може виникнути ще на стадії реєстрації бізнесу і надалі при здійсненні господарської діяльності. Контакти компанії Ви можете знайти на сайті antinalog.com.ua

Незалежно від того, яка проблема у вас виникла, ви завжди можете розраховувати на нашу юридичну підтримку і правову допомогу.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь