Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати паливний фільтр?

Паливний фільтр несе в собі важливу функцію очищення автомобільного палива від сторонніх часток і домішок. Очищене паливо потрапляє у двигун і надовго зберігає його працездатність.

За ступенем фільтрації паливні фільтри діляться на:

  1. Попередній або фільтр грубого очищення;
  2. Фінішний або топливный фильтр тонкого очищення.

Залежно від типу двигуна, конструкція паливного фільтра також може змінюватися. Наприклад, якщо двигун працює на дизельному паливі, то у фільтра, до основних систем фільтрації, додається сепаратор. Бо в дизельному паливі присутня помірна кількість води, сепаратор за допомогою фільтра і водовідділювача очищає його. У бензиновому паливі подібний метод очищення не потрібен, адже функцію очищення палива виконує або паливозабірник, або один з елементів насосу.

Параметри фільтрації:

  1. Середній рівень відсіву означає, що цей фільтр здатний утримати половину всіх сторонніх часток, тобто близько 50-60%. Такий тип фільтра рекомендують встановлювати тільки на старі або вітчизняні автомобілі.
  2. Номінальний рівень відсіву утримує до 90% часток. Цей тип фільтра найбільш поширений і універсальний для будь-якого автомобіля.
  3. Абсолютний рівень відсіву б'є рекорди - 99,9% всіх сторонніх часток не залишають меж фільтра.

Як вибрати паливний фільтр?

В першу чергу, варто звернути увагу на міцність і якість паперу - вона повинна бути рівномірною, без видимих ​​пошкоджень і вм'ятин. Чим більш рівномірний по своїй товщині папір, тим знижується ймовірність неякісного очищення палива. Обов'язково перевіряйте щільність намотування фільтра. Чим краще і щільніше намотування у фільтра, тим якісніше він виконує свої функції. В період заміни перевіряйте у фільтра рівномірність заповнення сміттям. Тільки якщо ви знайдете з одного боку відпрацьованих частинок набагато більше, ніж з іншого, то надалі від покупки такого фільтра краще відмовитися.

Особливості фільтру для дизельного палива

Сам фільтруючий елемент повинен бути виконаний з міцного паперу, або гібрид целюлози та синтетики. Формфактор повинен відповідати автомобільній конструкції. Переважний рівень відсіву повинен знаходитися в межах 90-99%. Розмір фільтрованих частинок не повинен перевищувати 5 мкм. Додаткова опція підігріву палива всередині фільтра дуже стане в нагоді в зимовий час.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь