Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як правильно вибрати шини для машини і що потрібно враховувати

Гума - один з основних компонентів, що забезпечують безпеку при управлінні транспортним средством.иОсобливуувагу вибору шин слід приділити в зимову пору року. Рух по засніжених і зледенілих ділянках дороги повинно бути максимально обережним незалежно від того, яка гума встановлена на вашому автомобілі.

Тип транспорту і сезонність

В першу чергу потрібно зрозуміти, якою може бути гума в залежності від типу транспорту:

  1. Для легкових машин. Такі шини поєднують в собі відмінні ходові характеристики, підвищений індекс швидкості і мінімальний шум. Купити гуму високої якості за лояльними цінами можна в інтернеті.
  2. Для повнопривідних позашляховиків. Для таких покришок характерна висока вантажопідйомність і пророблений протектор. Завдяки цьому забезпечується можливість високої прохідності по бездоріжжю.
  3. Для комерційних машин.Также володіють високою вантажопідйомністю і характеризуються стійкістю до передчасного зношування. Але потрібно враховувати, що така гума забезпечує менш якісну керованість транспортним засобом і гальмування.
  4. Спеціальна. Це гума для великих вантажівок і мотоциклів.

Що стосується сезонності, то покришки бувають літні і зимові. Перші призначені для експлуатації при температурі повітря від +7 градусів і вище. Літній варіант стане оптимальним для швидкого пересування, але тільки за умови якісного та рівного асфальту.

Експлуатація зимових покришок рекомендована при температурі повітря від -5 градусів і нижче. На відміну від літньої, в такій гумі більш глибокий протектор, а також є шіпи. Це забезпечує якісне зчеплення з асфальтом і поліпшує керованість транспортним засобом в цілому. Якісна зимняя резина - за посиланням.

Відмінності по конструкції

За цим параметром можна виділити два основних типи:

Діагональні. Ці покришки характеризуються поліпшеною прохідністю по пухкому грунту і бруду. Вони міцніші і ремонтопрігодни. Якщо покришки діагонального типу дійсно якісні, їх ресурс експлуатації може скласти в діапазоні 20-40 тисяч км пробігу. Часто така гума ставиться на позашляховики і вантажні моделі.

Радіальні. Забезпечує більш якісне зчеплення з дорожнім покриттям, в порівнянні з діагональними шинами. Завдяки їм автомобіль буде більш керованим, також поліпшується його бічна стійкість. Використання радіальної гуми дозволить знизити споживання палива. Їх ресурс експлуатації значно вище і становить близько 60-80 тисяч кілометрів пробігу.

Однією з останніх розробок виробників автошин є технологія Ran Flat. Вона дозволяє машині проїхати деяку відстань після пошкодження покришки і зниження тиску в ній. Це стало можливим за рахунок застосування спеціальних вставок і унікальній конструкції борту.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь