Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як вибрати колиску для немовляти?

Колиска - це особливе затишне гніздечко, ідеальне місце для сну самого маленького члена сім'ї.

Як вибрати ідеальну модель для свого малюка?

  1. Розмір. Часто молоді батьки обмежені в просторі. Заздалегідь продумайте, де ви розташуєте колиску. Чи захочете ви пересувати колиску по дому, чи пройде вона у дверні отвори.
  2. Розмір спального місця. Виділяємо це в окремий параметр, оскільки не завжди маленька і компактна колиска вузька для малюка, і, навпаки. Буває, що велике і громіздке ліжечко насправді має скромне спальне місце для немовляти.
  3. Можливість пересування. Параметр, який випливає з першого пункту. Є досить мобільні детские колыбельки для новорожденных, які стоять на коліщатках, а є стаціонарні моделі, які не переміщуються.
  4. Простота складання. Ще один параметр мобільності колиски. Іноді мама з малюком може їздити на дачу, або в гості, де захочеться заночувати. Тоді колиска, яка легко підлягає транспортуванню, буде якраз до речі.
  5. Наявність кошиків, скриньок або коробів під дитячі речі. Можливо, вам і не цікава ця функція, оскільки ви вже придбали зручний комод, який буде стояти поруч. А може бути, плануєте возити колиску по дому і вам необхідно, щоб підгузники, присипка, вологі серветки завжди були під рукою.
  6. Можливість зміна рівня висоти колиски.
  7. Можливість прикріплення дитячої колиски до дорослого ліжка. Так, і таке можливе у деяких моделей. Особливо неспокійні малюки, які ні за що не хочуть відпускати маму навіть на час сну, напевно оцінять таку модель. Також як і мами, які не хочуть вставати вночі, знаючи, що можна лише простягнути руку, щоб торкнутися немовляти.
  8. Максимальна вага малюка. Звичайно, колиска - це місце для самих маленьких і немає необхідності робити її монументальною, однак, різні виробники все ж виставляють різну максимальну вагу малюка на своїх моделях.
  9. Додаткові опції. Вібрація, звуковий супровід, мобіль з іграшками над ліжком - все це необов'язкові, але дуже приємні опції. Мобіль завжди можна докупити, але той, який входить в комплект виглядає гармонійніше і більш естетично. Звуки та вібрація можуть і не знадобитися, а можуть, навпаки, стати справжньою паличкою-виручалочкою.
  10. Маятникова система заколисування. Для тих, хто віддає перевагу класичній колисці, яку мама може качати рухом руки.

Це список головних параметрів, які допоможуть вам зробити правильний вибір на користь вашої ідеальної колиски.

Останнім хотілося б відзначити один з важливих параметрів - безпечність. Купуйте колиски для самих маленьких членів сім'ї в сертифікованих магазинах. Щоб радість від покупки не затьмарила неприємність у вигляді, наприклад, цвілі на деревині, що з'явилася від неправильного зберігання або пошкодження від недбалого транспортування. Нехай ваша колиска буде найкращим місцем для сну вашої дитини.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь