Новости АТО, Украины и Мира
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сучасні методи відправки посилок

Як відправити посилку, методи відправки

Часи, коли доставки поштових відправлень займалася тільки державна пошта, давно минули. Раніше розмір і вага посилки жорстко обмежувалися. Тепер відправник посилки сам вирішує, що він бажає переслати. У будь-якому випадку, під посилкою зазвичай розуміється порівняно невелике відправлення, що не претендує на назву вантаж і не потребує найму окремого великогабаритного транспорту. З’ясуємо, як можна переслати посилку в наш час.

Що і куди можна відправити

Сучасні приватні поштові компанії, найчастіше називають службами кур’єрської доставки. Найбільші з них здатні доставляти посилки по всьому світу. Інші служби кур’єрської доставки обмежують регіон своєї діяльності межами своєї держави. Правила про те, що можна, а що не можна відправляти в посилках встановлює сама поштова транспортна компанія. Вона ж встановлює максимальну вагу і розмір посилок.

У будь-якому випадку в поштових відправленнях у відправника не приймуть те, що заборонено законодавством країни, з якої відправляють посилку. Або у відправника зажадають письмового підтвердження, що його посилка не містить заборонених вкладень. Міжконтинентальні перевезення посилок, а також експрес-доставка посилок в межах одного континенту найчастіше здійснюється з використанням літаків, в тому числі і пасажирських. Якщо посилку перевозять літаком, ця обставина накладає додаткові обмеження на склад посилки. У авіації, є власні обмеження з перевезення певних речовин і предметів.

Слід враховувати ще одну важливу обставину. Міжнародне перевезення посилок оформляється, як експорт та імпорт, що має на увазі сплату митних платежів. Крім того, законодавство в кожній країні власне, те, що в одній державі дозволено, в іншому може перебувати під забороною. Обов’язково вивчіть ці обмеження в країні доставки, перед відправкою міжнародної посилки.

Як працюють кур’єрські компанії по відправці посилок

Приватні поштові компанії, кур’єрські служби-перевізники можуть працювати в двох режимах:

  1. Звичайної пошти.
  2. Експрес доставки (детальніше тут: https://www.sat.ua/ru/about/strategy/ekspress-dostavka/).

Іноді одна і та ж компанія пропонує обидва види послуг.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Добавить комментарий