Новини Війни, України та Світу
Загружаем курси валют від minfin.com.ua

Як правильно вибрати мінеральні добрива для розсади?

Уміння вибрати комплексні або однорідні мінеральні добрива для розсади підвищує врожайність і захисні сили зелених насаджень. Склад поживної суміші вибирають з урахуванням вимог висаджених представників світу флори. Правильно вносять добрива з урахуванням рекомендацій, зазначених на упаковці. Надлишок, як і нестача поживних речовин, в рівній мірі шкодять рослинам.

Перелік речовин

Мінеральні добрива включають три речовини, необхідні зеленим насадженням. Перша - це азот, який присутній в аміачній воді, в аміачній селітрі, в сечовині. Рівень концентрації в кожному випадку різний, наприклад, 20% міститься в сірчанокислому амонії, а в сечовині - 35%. Другий базовий елемент - це фосфор. Він присутній в суперфосфаті (20%), у подвійному суперфосфаті (50%). Завершує перелік калій, знайти який можна в перерахованих нижче речовинах:

  1. сульфат калію (50%);
  2. сіль калійна (35%);
  3. хлористий калій (55%).

Баланс перерахованої вище «трійки» забезпечує імунітет і стабільний ріст. Під впливом погодних умов, агротехнічних помилок або навали шкідників рівень концентрації мінеральних продуктів знижується.

На замітку! Спочатку оглядають насадження, а потім вносять підгодівлю. Нестача азоту, калію і фосфору має виражені симптоми. Помилкові або поспішні дії зашкодять рослині.

Вибираємо з розумом

Фізико-хімічний склад підгодівлі вибирають за даним посиланням https://agronizer.ua/ru/mineralnye-udobreniya/ з урахуванням рівня кислотності ґрунту. Наприклад, показник вище 7 pH вимагає внесення магнію. Ґрунт з низьким показником pH потребує Fe. Інформація, представлена ​​на пачці, дозволяє зорієнтуватися. Ще одна порада стосується індивідуальної непереносимості культур. Кожен овоч або розсада погано переносять, наприклад, калій або фосфор. Вичерпна інформація доступна на упаковці з насінням.

Вибирають підгодівлю з рівною пропорцією поєднання трьох базових елементів - еталоном вважають рівень концентрації азоту, фосфору і калію на рівні 17:17:17. Суму трьох базових елементів вираховують зі 100, отримуючи рівень вмісту непотрібних солей.

Азот, фосфор і калій - це три мінеральні речовини, що насичують розсаду поживними елементами для росту і боротьби з хворобами, шкідниками. Тип підгодівлі вибирають з урахуванням висаджених сортів та агротехнічних рекомендацій, зазначених на упаковці з насінням. Вносять добрива з урахуванням графіка, рекомендованого виробником.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Залишити відповідь